Balsam do ciała z Aloe Vera i Jojoba, Ayurvedic Naturals Body Lotion - 200 ml Holy Lama

Nowy Obniżka! Holy Lama Ayurvedic Naturals Body Lotion -- 200 ml Zobacz większe
8055
Holy Lama Naturals
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

36,27 zł

39,00 zł -7%

Promocja ważna do: 2023-03-31

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Balsam do ciała Holy Lama Naturals to cudownie aromatyczny krem, który pozostawia na skórze świeży zapach neroli, petitgrain i lawendy. Rozpieszczaj się tym balsamem do ciała każdego dnia w roku.

Więcej szczegółów

Składniki

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, kwas stearynowy, gliceryna, monostearynian gliceryny, alkohol cetylowy, wosk emulgujący, dimetikon, olejek z kwiatów cytrusowych aurantium amara, olejek z liści cytrusowych nobilis, olej z nasion Simmondesia Chinensis, olej z nasion Prunus Amingdalus dulcis, Vitis Vinitis olejek, olejek Lavendula anguistifolia, olejek z nasion Melia azadirachta, olejek z nasion Hydnocarpus whitiana, tokoferol, kwas cytrynowy, dwutlenek tytanu, fenoksyetanol, uwodorniony olej z nasion rycynowca pospolitego, linalol, limonen, geraniol.

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!