Balsam do ciała z Aloe Vera i Jojoba, Ayurvedic Naturals Body Lotion - 200 ml Holy Lama

Holy Lama Ayurvedic Naturals Body Lotion -- 200 ml Zobacz większe
8055
Holy Lama Naturals
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Balsam do ciała Holy Lama Naturals to cudownie aromatyczny krem, który pozostawia na skórze świeży zapach neroli, petitgrain i lawendy. Rozpieszczaj się tym balsamem do ciała każdego dnia w roku.

Więcej szczegółów

Składniki

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, kwas stearynowy, gliceryna, monostearynian gliceryny, alkohol cetylowy, wosk emulgujący, dimetikon, olejek z kwiatów cytrusowych aurantium amara, olejek z liści cytrusowych nobilis, olej z nasion Simmondesia Chinensis, olej z nasion Prunus Amingdalus dulcis, Vitis Vinitis olejek, olejek Lavendula anguistifolia, olejek z nasion Melia azadirachta, olejek z nasion Hydnocarpus whitiana, tokoferol, kwas cytrynowy, dwutlenek tytanu, fenoksyetanol, uwodorniony olej z nasion rycynowca pospolitego, linalol, limonen, geraniol.

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!