Pierścionek regulowany "Złoty Trójkąt" ametyst, różany kwarc i kryształ górski

Ring golden triangle minerals Zobacz większe
6467
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

89,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Pierścionek ze srebra pokrytego mosiądzem z ametystem, kryształem górskim i kwarcem różowym, pokryty platyną.

Regulowany rozmiar, nie zawiera alergizującego niklu.

Więcej szczegółów

Minerały ametyst, różany kwarc i kryształ górski tworzą Złoty Trójkąt. Trójkąt to potężny symbol, który odgrywa ważną rolę w różnych religiach i rytuałach, takich jak „święta trójca”. Ten symbol znajduje również odzwierciedlenie w piramidach. Ponadto symbolizuje trójkąt ciało, umysł i duszę.

Energie minerałów łączą się ze sobą, tworząc tym samym dobry, stabilny przepływ energii podstawowej.Oddziaływanie minerałów


Ametyst: Z ametystem łatwiej się zrelaksować. Autonomiczny układ nerwowy działa bardzo pozytywnie, dzięki czemu łagodzi stres i napięcie. Ametyst jest również bardzo dobrym minerałem na bóle głowy, w tym migreny. (*)

Kryształ górski: oczyszcza energię przestrzeni. Ma bardzo dobry wpływ na ludzi, ponieważ może oczyścić aurę. Rośliny i zwierzęta również czerpią duże korzyści z kryształu górskiego. Kryształ aktywuje, przywraca witalność i działa przeciwbólowo. Wracają jasne myśli i dobre pomysły. (*)

Kwarc różowy: delikatność i miłość, czyste emocje. Zapewnia spokój, miłość i zabawę. Pokój w sercu stwarza harmonię od wewnątrz. Kwarc różowy pomaga kochać siebie i innych. Z tym kamieniem masz mniej bólu, lepiej śpisz, będziesz bardziej zrównoważony, spokojny. Stymuluje do spokojnego życia siłą i harmonią. (*)

* Ta informacja nie została udowodniona naukowo, jest oparta na doświadczeniu jej użytkowników. Jeśli masz wątpliwości co do swojego zdrowia, skonsultuj się z lekarzem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: