Bransoletka z kamieniem Cytrynu i Kryształu górskiego z Buddą, śred. kamieni 6-8mm

7071
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

39,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Elastyczna bransoletka z cytrynu i kryształu górskiego, z urokliwym Buddą.

Cytryn wnosi słońce do Twojego życia. Jego promienista energia kultywuje pozytywność, szczęście i obfitość. Stymuluje czakry jak wiosenne światło słoneczne, oczyszczając umysł i pobudzając duszę do działania. 

Więcej szczegółów

Cytryn to żywy, podnoszący na duchu kamień, który wnosi światło w ciemniejsze czasy. 

Cytryn pochłania i przekształca negatywną energię oraz przeciwdziała zachowaniom autodestrukcyjnym. Kamień ten promuje optymizm oraz dodaje energii i odwagi do odkrywania nowych możliwości. Cytryn wzmacnia i wspiera organizm.

Cytryn to główny kamień manifestacji, wyobraźni i osobistej woli. Niosąc moc słońca, jest ciepły i kojący, dodający energii i życiodajny. 

Wpływa na czakrę splotu słonecznego, ogrzewa rdzeń, aby promieniować mocą, skupieniem, pewnością siebie i wytrzymałością.

Jego częstotliwość pobudza kreatywność i wyobraźnię oraz podtrzymuje proces przekształcania marzeń i życzeń w namacalną formę. Swoją czystą żółtą energią zachęca do pełni życia, świeżych początków i nowych poszukiwań.

Kryształ górski lub czysty kwarc to potężny kamień leczniczy i energetyzujący.

Stymuluje jasne myślenie i percepcję. Wspiera Cię w łączeniu się z Twoją wewnętrzną mądrością. Oczyszcza i wzmacnia zarówno ciało energetyczne, jak i fizyczne, takie jak układ odpornościowy.

Rozmiar kamieni cm±0,7
średnica bransoletki cm±7
Materiał Stop cynkowy
Całkowita waga gr.47

Uwaga: Produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu; co oznacza zatem, że takie elementy nie są obecne lub w ograniczonych ilościach dozwolonych w ramach europejskich norm bezpieczeństwa produktów.

Z tej samej kolekcji proponujemy śliczne kolczyki do kompletu >>Sprawdź