Bransoletka Mala z Amazonitu z symbolem Lotosu na elastycznej gumce z 21 "perłami"

6327
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

30,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Uzdrawiająca energia bransoletki

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modnydodatek w stylu boho na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w  formie bransolety. 

Więcej szczegółów

Bransoletka wykonana w Amazonicie posiada gładkie, wypolerowane i piękne matowe perełki. Bransoletkę na elastycznym sznurku z łatwością założysz na nadgarstek i zdejmiesz.

Amazonit to minerał półszlachetny odzwierciedlający olśniewający kolor tropikalnych szmaragdowych wód. Nasza bransoletka dzięki wypolerowaniu przypomina kolory Ziemi widzianej z Kosmosu. 

Amazonit jest silnym obrońcą przed negatywnymi energiami i promieniowaniem elektromagnetycznym. Równoważy myślenie i intuicyjną mądrość. W Starożytności uważany był za kamień odmładzający i z chęcią noszony był przez faraonów.

  • Amazonit tylko dla prawdziwych Amazonek i wojowniczek życia!

Amazonit zawdzięcza swoją nazwę w ludowych opowieściach krainie Amazonii. Jednak jego pochodzenie i występowanie nie wiąże się zupełnie z tym regionem świata. Jego piękny, zielonkawo-morski odcień powoduje, że namiętnie jest poszukiwany przez kolekcjonerów i twórców biżuterii.

Uznawany jako kamień „nadziei”, jest doskonałym narzędziem do codziennej praktyki medytacyjnej. Aby stworzyć najlepsze tło dla uzdrawiającej transformacji, wycofaj się do świętej przestrzeni, która została uprzednio oczyszczona indiańskim rytuałem palenia białej szałwii. Następnie tchnij w swój kamień afirmację mocy i podbij świat zyskując pewność siebie i kreatywną moc wyzwań „Mogę osiągnąć wszystko, czego tylko pragnę”. Wypowiedz tę mantrę na głos i pozwól, aby kamień amazoński wzmocnił Twoje intencje i afirmacje.

Ten niebiesko-zielony kamień wśród Indiach wykorzystywany był pierwotnie do wykonywania biżuterii. Wierzono, że posiada właściwości oczyszczające, stabilizuje aurę i dodaje równowagę energetyczną.

  • Amazonit właściwości lecznicze - orzeźwiający i życiodajny przepływ wody, usuwający traumy


Dzięki magicznemu połączeniu ołowiu i wody w strukturze, jego szmaragdowy odcień i cętkowane jasnozielone plamki odzwierciedlają kolor Amazonki i jej uspokajającą, kojącą energię. Trzymaj mocno Amazonit w chwilach stresu i korzystaj z jego ultra chłodnych wibracji, aby płynąć po wewnętrznej rzece spokoju. Amazonit jako kamień przeciwlękowy jest potężnym kamieniem czakry serca, pomagającym uwolnić toksyczne emocje (po umieszczeniu go na klatce piersiowej).

To również potężny kamień czakry gardła, amazońskie właściwości lecznicze pomagają ci wyjść poza strach przed konfrontacją lub osądem, dzięki czemu możesz swobodnie podążać i wyrażać swoje prawdziwe ja. Blokady społeczne, takie jak role płciowe i oczekiwania kulturowe, często przesłaniają wewnętrzną prawdę, ale właściwości amazońskie pomagają wprowadzić cię na bardziej autentyczny trop egzystencji.

Medytacja z kryształem amazońskim to idealny czas na inwentaryzację twojego obecnego jestestwa. Spójrz na kamień w spokojnej kontemplacji i pozwól mu pochłonąć wszelkie negatywne myśli, które wychodzą na powierzchnię. Pamiętaj, że jest powód, dla którego wybrałeś Amazonit. To wyraźny sygnał z niebios, że proces gojenia obejmuje łagodzenie starych ran emocjonalnych i wzmacnianie fizycznej wytrzymałości.

Oprócz przyciągającej wzrok estetyki, kryształ amazoński daje ci mądrość oceny, współczucia poprzez swoją energię i wspieranie czakry serca. Ten kamień delikatnie napełnia ducha najprawdziwszymi intencjami, uwalniając twoją duszę od negatywnych lub mylących wpływów, które próbują przeszkodzić Ci. Życie może czasami wydawać się przytłaczające i oszałamiające, ale Amazonit wprowadza porządek w chaos swoim czystym światłem przepełnionym miłością i nadzieją.

Medycyna amazońska uczy nas kochać prawdę o naszym wnętrzu, jedyny sposób, aby ją naprawdę poznać. Medytuj z kryształem Amazonit i kieruj jego nieskończenie mądrą wiadomością - czasami musisz stracić rozum, aby się odnaleźć.

  • Mala w medytacji

Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

  • Symbol Lotosu

W sanskrycie biały lotos jest również nazywany Pundarika i symbolizuje zarówno jasność umysłu, jak i harmonię i duchową doskonałość. Rozpowszechniony w hinduizmie i buddyzmie, lotos emanuje swoją zdolnością do odpierania tego co brudne i złe, co czyni go również symbolem czystości i lojalności.

Materiał: Kamień szlachetny, Stop cynkowy

brak niklu, kadmu i ołowiu

Elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa

Rozmiar kuleczki 0.8 cm 

Naszyjnik / Bransoletka z wisiorkami / charm / buddha / yoga