Bransoletka Mala Ametystowa z symbolem Lotosu na elastycznej gumce z 21 "perłami"

Bransoletka Mala Ametystowa z symbolem Lotosu na elastycznej gumce Zobacz większe
6397
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

34,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modny dodatek na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w formie bransolety.

Więcej szczegółów

 • Ametyst ma duchową właściwość, której można użyć, aby pomóc w zdobyciu wyższych poziomów świadomości. Może służyć jako pomost między sferą fizyczną i eteryczną.
  • Mala w medytacji

  Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

  • Symbol Lotosu

  W sanskrycie biały lotos jest również nazywany Pundarika i symbolizuje zarówno jasność umysłu, jak i harmonię i duchową doskonałość. Rozpowszechniony w hinduizmie i buddyzmie, lotos emanuje swoją zdolnością do odpierania tego co brudne i złe, co czyni go również symbolem czystości i lojalności.

  Materiał: Kamień szlachetny, Stop cynkowy,

  Elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa

  Rozmiar kuleczki szer. 1 cm

  Waga całkowita 88 g