Bransoletka z kamieni szlachetnych labradoryt i biały agat z symbolem Ohm szer 8 mm

6464
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

24,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Eleganckie kolczyki wykonane z labradorytu i białego agatu. Labradoryt to kamień o pięknych kolorach, który chroni i wzmacnia aurę.

Więcej szczegółów

Osoby bardzo wrażliwe odnoszą korzyści z noszenia labradorytu, gdy muszą przebywać w zatłoczonym otoczeniu. Dla szamanów i innych uzdrowicieli jest to kamień ochronny, który pomaga im bezpiecznie „podróżować” między różnymi światami.

Na poziomie fizycznym labradoryt wspiera narządy związane ze splotem słonecznym (żółć, wątroba, śledziona, trzustka, jelita i nerki) i przynosi ulgę w problemach ze snem, reumatyzmie i napadach dny moczanowej. *

Biały agat lub agat pokojowy to kamień uziemiający, który promuje równowagę fizyczną, emocjonalną i psychiczną.

Biały agat ma silne połączenie z czakrą korony i zwiększa wgląd i świadomość. Pomaga to w uwolnieniu przeszkadzających emocji i energii. Łagodzi złość i samodestrukcję. Zapewnia spokój, opanowanie ciału i umysłowi, a na poziomie fizycznym biały agat pozytywnie oddziałuje na oczy, żołądek, układ limfatyczny, trzustkę i macicę. 

Ten produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu; co oznacza, że ​​takie pierwiastki nie występują lub w ograniczonych ilościach dozwolonych w ramach europejskich norm bezpieczeństwa produktów.

Skompletuj zestaw!

Kolczyki OM z labradorytu i białego agatu

  

długość: 6.5 cm
materiał: Stop cynkowy
Waga całkowita g. 43