Bransoletka 3 kamienie - ametyst/awenturyn/kryształ górski z zawieszką OHM - elastyczna

7841
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

24,90 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Elastyczna mala/bransoletka z 21 koralikami ametystu, niebieskim awenturynem i przezroczystym kwarcem oraz zawieszką ohm.

Więcej szczegółów

Ametyst ma duchową jakość, która może być wykorzystana do pomocy w wejściu na wyższy poziom świadomości. Może służyć jako pomost między sferą fizyczną i eteryczną.

Awenturyn pomaga spełnić marzenia. Stymuluje podejmowanie decyzji, entuzjastyczny wysiłek i kreatywność.

Kryształ górski lub czysty kwarc to potężny kamień leczniczy i energetyzujący. Stymuluje jasne myślenie i percepcję. Wspiera Cię w łączeniu się z Twoją wewnętrzną mądrością. Oczyszcza i wzmacnia zarówno ciało energetyczne, jak i fizyczne, takie jak układ odpornościowy.

Mala pierwotnie jest hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, powtarzany kilkakrotnie – tradycyjnie 21 lub 108 razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracji słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując taką praktykę medytacyjną, twoje myśli odpoczywają, a ciało odpręża się. W dzisiejszych czasach malę nosi się również jako modny dodatek.

* produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu; co oznacza zatem, że takie elementy nie są obecne lub w ograniczonych ilościach dozwolonych w ramach europejskich norm bezpieczeństwa produktów.


Rozmiar koralikow cm±0,8
srednica bransoletki  cm±9
Całkowita waga gr.20