Bransoletka 3 kamienie- kryształ górski, kwarc różowy i ametyst. Złoty Trójkąt, elastyczna 0.7cm

Bransoletka 3 kamienie Złoty Trójkąt, elastyczna 0.7cm Zobacz większe
7942
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

19,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Elastyczna bransoletka z okruchami „złotego trójkąta”: kryształ górski, kwarc różowy i ametyst.

Więcej szczegółów

Minerały zastosowane w Mala Golden Triangle:

  • Kwarc różowy stymuluje czakrę serca i zdolność do dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa miłość własną i akceptację.

Kwarc różowy nazywany Kamieniem Serca stymuluje czakrę serca i zdolność do dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa miłość własną i akceptację. 

Może okazać się pomocny w przyciąganiu nowej miłości, romansu i intymności lub w rozwijaniu bliższej więzi z rodziną lub przyjaciółmi.

Jasny i piękny kwarc, ze swoją delikatną różową energią, jest kamieniem serca, kryształem bezwarunkowej miłości. Niesie subtelną kobiecą energię współczucia i spokoju, czułości i uzdrowienia, pożywienia i pocieszenia.

Przemawia bezpośrednio do Czakry Serca, usuwając emocjonalne rany, lęki i urazy oraz rozprowadza kochającą energię przez całą aurę. Budząc serce do własnej wrodzonej miłości, zapewnia głębokie poczucie osobistego spełnienia i zadowolenia, pozwalając dawać i otrzymywać miłość od innych. 

  • Ametyst ma duchową właściwość, której można użyć, aby pomóc sobie w zdobyciu wyższych poziomów świadomości.

    Może służyć jako pomost między sferą fizyczną a eteryczną.

Kolor ametystu stymuluje najwyższą wibrację Trzeciego Oka, kieruje umysł ku głębszemu zrozumieniu.

  • Kryształ Górski Rock Crystal ma wyraźną i potężną energię, aby zwiększyć duchowy rozwój i racjonalne myślenie.

Jeden z najpotężniejszych kamieni ze wszystkich kryształów, posiadający szczególne znaczenie dla mentalnego rozwoju.

Słowa kluczowe związane z właściwościami kryształu: siła osobista, jasność, równowaga, czystość, racjonalne myślenie, równoważenie energii ciała, energia życiowa, uzdrawianie, rozwój duchowy, ekspresja, utrata wagi.

Wspomaga otwarcie trzeciego oka. Usuwa wszelkie przeszkadzające energie i promieniuje spokojem, harmonią i ochroną w oczyszczonej atmosferze. Jest również w stanie rozwiązać problemy emocjonalne (blokady) w wewnętrznym świecie osoby, zastępując je równowagą.

Kryształ górski sprawia, że stajesz się bardziej towarzyski, ekspresyjny, rozsądny i uważniejszy na innych ludzi. Ułatwia nawiązywanie kontaktu telepatycznego i wyjaśnianie wszelkich relacji. Kryształ górski pomaga nadać racjonalne znaczenie każdej informacji, ponieważ intensyfikuje każdy proces umysłowy.

Pomaga przy dolegliwościach tarczycy i oczu. Obecnie kamień ten znany jest również z wielu innych właściwości. Na przykład przy bólach pleców i dolegliwościach związanych z kręgami, umieszcza się go na bolących obszarach ciała (najlepiej używać kryształu razem z bursztynem). Dodatkowo korzystnie wpływa na serce, węzły chłonne, gruczoły i krążenie krwi, wzmacnia szyszynkę i płuca oraz łagodzi wiele dolegliwości oczu.

Uspokaja cały układ nerwowy, dodając siły i witalności. Kryształ górski pomaga przy bólach głowy oraz chorobach jelit i przewodu pokarmowego, a wraz z magnezytem i czerwonym jaspisem jest pomocny przy nadwadze ciała. Rozwiązuje również zastoje energetyczne (blokady) w organizmie.

średnica kamieni 0,7 cm

całkowita waga 15g.