Organiczna gąbka z Morza Śródziemnego 9-10cm Najel

Organiczna gąbka z Morza Śródziemnego 9 10cm Najel Zobacz większe
1605
Najel
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

33,07 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Hypoalergiczna, oczyszcza i zostawia przyjemne uczucie świeżości i gładkości. Dla osób o wrażliwej skórze, również dla małych dzieci.

Więcej szczegółów


Naturalna pielęgnacja z morskich głębin


Morza i oceany skrywają w sobie niezliczone zasoby naturalne, które od wieków używane były do pielęgnacji ciała i włosów. Jednym z takich cudów natury jest organiczna gąbka, która pod wieloma względami przewyższa swój syntetyczny odpowiednik.

Rosnąca na dnie Morza Śródziemnego na głębokości od 15 do 60 metrów, gąbka gatunku Honeycomb jest naturalnie okrągła i sprężysta a dzięki porowatej strukturze, pozwala uzyskać gęstą i obfitą pianę. Delikatnie masuje skórę i usuwa wszelkie zabrudzenia, pozostawiając wyjątkowe uczucie świeżości i czystości. 


Przede wszystkim higiena

Naturalne gąbki nie tylko delikatnie oczyszczają skórę i dają przyjemne uczucie miękkości i gładkości podczas kąpieli, ale są także wolne od toksyn, przez co świetnie nadają się dla osób o bardzo wrażliwej skórze oraz dla dzieci i niemowląt.

Dodatkowo, w przeciwieństwie do gąbek syntetycznych, nie stają się siedliskiem bakterii i pleśni, ponieważ posiadają naturalne enzymy, które powstrzymują wzrost drobnoustrojów.

Odpowiednio czyszczone po użyciu (wystarczy wypłukać je czystą wodą, wycisnąć i pozostawić do wyschnięcia), pozostaną świeże i gotowe do następnej kąpieli dużo dłużej niż wytwarzane sztucznie gąbki.


W trosce o środowisko - wybierz Najel

Wiele mówi się obecnie o destrukcyjnym wpływie człowieka na środowisko naturalne, w szczególności na ekosystemy mórz i oceanów. Nie należy się jednak obawiać, że kupując naturalne gąbki przyczyniamy się do tych zniszczeń, ponieważ są one produktem w 100% odnawialnym.

Wyroby firmy Najel pozyskiwane są ręcznie przez wykwalifikowanych nurków, którzy odcinają gąbkę pozostawiając korzeń, umożliwiając jej w ten sposób ponowny wzrost i stymulując rozwój kolonii gąbek w danym miejscu.