Mydelniczka drewniana podstawka pod mydło Aleppo Najel

Mydelniczka drewniana Zobacz większe
5831
Najel
Nowy
Produkt dostępny

14,71 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Podstawka z naturalnego drewna bukowego z wyżłobieniami w kształcie harmonijki i dziurkami umożliwiającymi odpływ wilgoci i przewiewność.

Ta mydelniczka pasuje do tradycyjnych mydeł Aleppo 200g, ale nadaje się również do małych kostek mydła. 

Więcej szczegółów

Odkładanie mydła Aleppo na podstawkę z wgłębieniami wydłuża jego czas użytkowania i wydajność - chroni mydło przed roztopieniem na skutek pozostałości wody na tradycyjnych mydelniczkach.

Drewno na mydelniczkę zostało starannie wykończone i wygładzone, dzięki czemu jest szczególnie przyjemne w dotyku i nie ma drzazg. Otwory w dnie naczynia odprowadzają wodę, zapewniając tym samym optymalny proces suszenia mydła po użyciu. Twoje mydło pozostaje suche i dzięki temu dłużej możesz je stosować.

UwagaMydło po każdorazowym umyciu powinno zostać osuszone ręcznikiem i odłożone w celu wietrzenia na drewnianą podstawkę.

Mydelniczka nie jest zabezpieczona przed dostaniem się wilgoci, nie posiada lakierów i bejcy, jest naturalnie polerowana do uzyskania gładkości drewna.

Najlepiej przechowywać na niej osuszone wcześniej mydło Aleppo. Osuszanie mydła jest konieczne w celu uniknięcia nagromadzania się drobnoustrojów i bakterii, które mogą przedostać się na naszą skórę.

Materiał: chińskie drewno miodowe, vernis.

Nazwa botaniczna: Schima Superba (Bois de Guger).

Wymiary:

7 cm szerokość

11 cm długość

1,5 cm wysokość