Żywica Benzoesowa Syjamska kadzidło żywiczne 19 g 30 ml Flora Perpetua

Obniżka! Żywica Benzoesowa Syjamska kadzidło żywiczne (szklana buteleczka z korkiem) 19 g 30 ml Flora Perpetua Zobacz większe

6436
Flora Perpetua
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

48,95 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 55,00 zł -11%

Promocja ważna do: 2024-06-16
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Czyste, naturalne kadzidło do palenia w naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym w kadzielnicy. Może być używane do różnych rytuałów oczyszczania.

To naturalne kadzidło przeznaczone jest do różnych rytuałów oczyszczania i do usuwania przeszkód z aury. 

Więcej szczegółów

Żywica benzoesowa z Syjamu Benzoin/Benzoe

Benzoin Siam (Styrax tonkinensis)

Styrax tonkinensis - rodzina Styrax - Styraceae

Część roślinna: żywica 

moc elementarna: WODA 

ognisko: UCZUCIE

To drzewo styraksowe o wysokości do 20 m, ze swoją czekoladową, cienką korą, rośnie w Laosie, Wietnamie, Tajlandii, Malezji i Kambodży. Zostaje zraniony przez zadrapanie kory aż do drewna, a wydzielina z rany, która przybiera czerwono-brązowy kolor, jest zbierana jako benzoes. Jest łatwo krucha i początkowo biaława w miejscach pęknięcia, zanim w powietrzu ciemnieje na złoty kolor.

Rada dotycząca palenia: Już u Egipcjan benzoes uważany był za cenny dodatek do maści, perfum i kadzideł. Zmysłowo uwodzicielska cecha benzoiny nadaje jej moc afrodyzjaku podczas przyjemnych okazji do palenia. W delikatny sposób uczucia są leczone, aby duchowa moc mogła się rozwijać w ochronny i pomocny sposób.

Benzoinę uzyskuje się poprzez wycinanie kory drzewa i zbieranie kapiącej żywicy. 

Jej występowanie to głównie Tajlandia i Laos. Żywica w Azji uważana jest za jeden z najważniejszych składników kadzidła.

Zmysłowy, drapieżny zapach ma działanie afrodyzjakalne, pobudzające. Wzmacnia fantazję i inspirację, medytację, uczucie euforii i zapewnia kojący uścisk. Zaleca się wymieszanie tej żywicy z drzewem sandałowym, kadzidłem, mirrą, labdanum, różą lub fasolą tonka.

Pod względem emocjonalnym działa uspokajająco i wzmacniająco. W pracy z czakrami jest zalecany do pracy z czakrą korzenia.

Element: woda
Główny wpływ na: Uczucia

Instrukcja użycia kadzidła sypkiego:

Odpowiednie do palenia na naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz także mieszać kadzidło z innymi odmianami.

Waga: 19 g
Pojemność: 30 ml

Skompletuj zestaw!