Brak produktów
Szukaj
Zobacz większe
Styraks (Styrax calamitus) - słodki zapach spokoju.
To bursztynowy krzew, którego żywica była od wieków używana jako kadzidło. W starożytności żywicę często ofiarowywano bogini Hekate. W połączeniu z rutą syryjską (Peganum harmala) i liśćmi laurowymi przeznaczano mieszankę do rytuałów wyroczni.
Bardzo relaksujący i uwalniający w przypadku silnych skoków emocjonalnych, zwłaszcza opartych na agresji. Może być stosowany do różnych rytuałów oczyszczających.
Kadzidło z czystej naturalnej żywicy do palenia w żaroodpornym naczyniu z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Może być stosowany do różnych rytuałów oczyszczających.
Element: Woda
Główny wpływ na: Uczucia
Jak używać
Kadzidło z czystej naturalnej żywicy do palenia w żaroodpornym naczyniu z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym.
Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz łatwo mieszać kadzidło z innymi odmianami.
Zawartość 30 ml
Opakowanie: Tuba tekturowa
Kraj pochodzenia: Niemcy
Kadzidło zapachowe w suszu Bollywood saszetka 50g Song of India
Wosk sojowy zapachowy Pomarańcza Nagpuri Narangi 40g Song of India
Kadzidło w suszu Indian Summer mieszanka zapachowa saszetka 100g Song of India
Tabletki z węglem drzewnym 1 rolka, 10 sztuk szer. 30mm Excelsior Swift Lite...
Bomby snużące premium Olibanum & Róża 8 sztuk 65g Sagrada Madre
Kadzidło zapachowe w suszu Bollywood saszetka 100g Song of India
Kadzidło w suszu Indian Summer mieszanka zapachowa saszetka 50g Song of India
Naturalne kadzidło roślinne Meditation susz 100g Song of India
Kadzidło Benzoina Syjamska 10szt patyczków 30 g Marco Polo's Treasures ECOCERT
Olejek eteryczny z aplikatorem SZAFRAN (Crocus sativus) 10 ml - Luxurious...