Kadzidła Orientalne Nag Champa Aż 12 opakowań x 15g Satya Sai Baba Agarbatti

2462
Satya
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Ręcznie wykonane kadzidła z mieszanki ziół, ekstraktów i olejków kwiatowych, walcowane na bambusowym kiju.

Więcej szczegółów

Nag Champa Satya Sai Baba Satya Agarbatti wypełnia pomieszczenie pięknym świątynnym zapachem Nag Champa. 

Nag Champa to jeden z najbardziej znanych rodzajów indyjskich zapachów - gatunek Plumeri, znany na Zachodzie jako Frangipani. Champa to żółty kwiat drzewa Champac (lub Champaka), który nadaje typowy zapach tradycyjnym kadzidłom. Champa zawierają półpłynną żywicę „Halmaddi” pochodzącą z drzewa Ailanthus Malabarica, któremu zawdzięczają swój charakterystyczny szary kolor i wilgotną teksturę. Oprócz halmaddi Kadzidło Nag Champa zawiera również żywicę z drzewa sandałowego i jest przez to jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych kadzideł na świecie. 

Aromatyczne kadzidełka ze względu na swoją prostotę i łatwość użycia są skutecznym sposobem aromaterapii. Tchnij zapach do twojego domu i popraw atmosferę Swojej przestrzeni życiowej. 

Nag Champa  zostały pierwotnie wyprodukowane w klasztorach w Indiach i Nepalu.Te wyjątkowe kadzidła uważane są za jedne z najlepszych na świecie.

Podstawą zapachu jest drzewo sandałowe, do którego dodano olejki.

Każdy kijek pali się około 45 minut. 

Naturalne składniki: zioła, żywice i masala są mieszane do perfekcji, aby stworzyć kojący zapach. To aromatyczne kadzidło o swoim słodkim, ziemistym zapachu przeniesie Cię w orientalny świat.

Champa jest aromatem żeńskiej energii Laxmi - bogini bogactwa. 

Stosowane w następujących dolegliwościach: gastrycznych, urologicznych, bóle głowy, alergie, reumatyzm, artretyzm, skaza moczanowa, dna. Koi oczy, odświeża i uaktywnia procesy myślowe.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: