Kadzidła Orientalne Nag Champa 15g Satya Sai Baba Agarbatti

6366
Satya
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

6,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Ręcznie wykonane kadzidła z mieszanki ziół, ekstraktów i olejków kwiatowych, walcowane na bambusowym kijku. 

Nag Champa Satya Sai Baba Satya Agarbatti wypełnia pomieszczenie pięknym świątynnym zapachem Nag Champa.

Więcej szczegółów

Nag Champa Satya Sai Baba Satya Agarbatti wypełnia pomieszczenie pięknym świątynnym zapachem Nag Champa. 

Nag Champa to jeden z najbardziej znanych rodzajów indyjskich zapachów - gatunek Plumeri, znany na Zachodzie jako Frangipani. Champa to żółty kwiat drzewa Champac (lub Champaka), który nadaje typowy zapach tradycyjnym kadzidłom. Champa zawierają półpłynną żywicę „Halmaddi” pochodzącą z drzewa Ailanthus Malabarica, któremu zawdzięczają swój charakterystyczny szary kolor i wilgotną teksturę. Oprócz halmaddi Kadzidło Nag Champa zawiera również żywicę z drzewa sandałowego i jest przez to jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych kadzideł na świecie. 

Aromatyczne kadzidełka ze względu na swoją prostotę i łatwość użycia są skutecznym sposobem aromaterapii. Tchnij zapach do twojego domu i popraw atmosferę Swojej przestrzeni życiowej. 

Nag Champa  zostały pierwotnie wyprodukowane w klasztorach w Indiach i Nepalu.Te wyjątkowe kadzidła uważane są za jedne z najlepszych na świecie.

Podstawą zapachu jest drzewo sandałowe, do którego dodano olejki.

Każdy kijek pali się około 45 minut. 

Naturalne składniki: zioła, żywice i masala są mieszane do perfekcji, aby stworzyć kojący zapach. To aromatyczne kadzidło o swoim słodkim, ziemistym zapachu przeniesie Cię w orientalny świat.

Champa jest aromatem żeńskiej energii Laxmi - bogini bogactwa. 

Stosowane w następujących dolegliwościach: gastrycznych, urologicznych, bóle głowy, alergie, reumatyzm, artretyzm, skaza moczanowa, dna. Koi oczy, odświeża i uaktywnia procesy myślowe.