Kadzidła w patyczkach Dragon's blood ok 24 sztuki 15g Satya Sai Baba Nag Champa

Kadzidła w patyczkach - Dragon's blood, ok. 24 sztuki, 15g. Satya Sai Baba Nag Champa Zobacz większe
6897
Satya
Nowy
Produkt dostępny

8,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Smocza krew w bardzo starym ciężkim zapachu kadzidła, podstawą jest żywica i drewno, a także ogromna złożoność ziół i kwiatów, które doskonale się łączą. Wiadomo było, że już 5000 lat temu używano tego zapachu. Również w Chinach jest to najpopularniejsze kadzidło zapachowe, podejrzewa się, że Chińczycy już dawno zabrali zapach do Indii.

Więcej szczegółów

Krew smoka Dragonblood (Daemonorops Draco) to naturalna żywica roślinna.

Nazwę "krew smoka" zawdzięcza naturalnemu ciemnoczerwonemu kolorowi. Ma mocny, nieco słodki zapach, podobny do wanilii i korzennych przypraw.

Smocze drzewo palmowe rośnie na bagnach Azji, Afryki i Australii.

Żywicy tej przypisuje się magiczne moce, a jej najważniejszą cechą jest ochrona i oferowanie. Kadzidło na ofiary ołtarzowe i rytuały, chroniące i ożywiające dla wytrwałości. Zmieszany z drzewem sandałowym, cedrem lub labdanum zamienia go w silną mieszankę dla zmysłów.

Element: Ogień
Główny wpływ na: Ciało

...................................................................................

Z błogosławieństwem Divine Shri. Satya Sai Baba, Late Shri K.N. Satyam Setty rozpoczął skromne rozpoczęcie produkcji kadzidełek w 1964 roku w małej fabryce. Fabryka została nazwana Shrinivas Sudghandalaya.

Shrinivas Sugandhalaya jest twórcą światowej sławy Satya Sai Baba Nag Champa.

Dla wielu ludzi, jeśli myślą o kadzidle, jest to pierwsze kadzidło, o którym pomyślimy. Oferujemy szeroką gamę ich najpopularniejszych zapachów, w tym Nag Champa, Super Hit, Satya Natural i wiele innych. Wszystkie te twory to ręcznie robione kadzidło na bazie masali.

Dziś Shrinivas Sugandhlaya jest największym producentem kadzideł na świecie i nadal jest firmą rodzinną w duchu wielkiego Sai Baby. Firma zatrudnia wielu pracowników i zapewnia szkolenia oraz zakwaterowanie.

Firma Bangelore znana jest z zaangażowania w swoich pracowników. Poza tym produkują najlepsze kadzidełka jakie są w sprzedaży, a wszystkie kadzidełka spełniają wymagania stawiane przez surową Europę i Stany Zjednoczone.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: