Kadzidło Tybetańskie OM Chakra Balance Crystal Pure Harmony 35 g

Kadzidło Tybetańskie OM Chakra Balance Crystal Pure Harmony 35 g Zobacz większe
7108
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Według tybetańskich buddyjskich pism tantrycznych kadzidełka OM zainicjują proces oczyszczenia i uwolnią od stresu, a także wyeliminują niespokojne energie, które mogą pojawiać się głównie w przestrzeni życiowej lub roboczej.

Więcej szczegółów

Tybetańskie kadzidła OM produkowane są zgodnie z zasadami opisanymi w tantrycznym tekście Kavavira, który szczegółowo omawia rośliny lecznicze o różnych celach i celach dla zdrowia i dobrostanu ludzi oraz ich środowiska życia.

Są to najwyższej jakości, w 100% naturalne, ręcznie robione kadzidełka tybetańskie, które są używane ze względu na ich znaczenie dla ludzkiego zdrowia, szczęścia, spokoju i dobrobytu.

Zgodnie z pismami tantrycznymi buddyzmu tybetańskiego, kadzidła te zapoczątkują proces oczyszczenia i uwolnienia od stresu, a także wyeliminują niespokojne energie, które mogą pojawiać się w dużej mierze w przestrzeni życiowej lub roboczej.

Składniki wszystkich tych kadzideł pochodzą ze „świętych” ziół i roślin, zgodnie z religią buddyjską. Zbiory są w poszanowaniu dla Natury, a rośliny są suszone i przetwarzane w tradycyjny sposób. Kadzidełka te są używane podczas kultu w domu, rytuałów ofiarnych i oczyszczających oraz podczas praktykowania jogi i medytacji.

Skład: Sugandabal, Spikenard, Bezor, Szafran, Gałka muszkatołowa

Ilość: 30 patyków.

Czas palenia 1 kadzidełka: ± 45 minut.

Rozmiar: długość ± 20 cms - grubość ± 3 mm.

Wyprodukowany przez Tybetańczyków w Nepalu.