Kadzidła japońskie Gardenia 20g Morning Star

Kadzidła japońskie Gardenia 20g Morning Star Zobacz większe
7128
Kadzidła
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

17,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wykonane z czystych esencji kwiatowych i rzadkich aromatycznych drzew. Wydzielają delikatny aromat prawie bez dymu.  Każde pudełko kadzideł Morning Star jest wyposażone w ceramiczną podstawkę do kadzideł.

Więcej szczegółów

Morning Star to idealne kadzidło na „codzień” - do medytacji, relaksu, tworzenia spokojnego nastroju do dyskusji, czytania czy słuchania muzyki.

Podobnie jak malowanie Sume-e i poezja haiku, japońska sztuka kadzidła (lub Koh, jak jest znana w Japonii) słynie z tajemniczości i subtelności. Kadzidło Morning Star to najlepiej sprzedająca się linia japońskich kadzideł, uosabia obie te cechy. O wiele bardziej szykowne niż kadzidło indyjskie czy tybetańskie, przywołuje tajemnicze zapachy świata przyrody, nie przytłaczając Cię dymem.

Morning Star to najbardziej ceniona na świecie kolekcja japońskich kadzidełek. Bez bambusa w środku, wyłącznie czyste kadzidło. Powstały w 1960 roku w Japonii i od ponad 50 lat tworzą idealne środowisko do zwiększania kreatywności, uprawiania jogi, medytacji lub po prostu upiększania atmosfery w domu. Twoje ulubione zapachy staną się intymną częścią Ciebie i Twojej przestrzeni.

Od 1575 roku Nippon Kodo produkuje kadzidełka z najwyższej jakości surowców, łącząc swoją cenną tradycję rzemieślniczą z najnowocześniejszymi technologiami. Kadzidło japońskie Koh jest częścią uniwersalnej kultury harmonii i dobrego samopoczucia.

Liczba patyczków: szt.

Patyczek ma 12 cm długości 

W opakowaniu dołączona podstawka pod kadzidła.

Czas palenia: 25 min.

Waga opakowania: 20g