Tybetańskie kadzidło Waleriana Tybetańska (Sugandhawal) z podstawką 30szt. patyczków 35g

7959
Nepal
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

27,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Waleriana jest wieloletnią rośliną kwitnącą o słodko pachnących różowych główkach. W medycynie tybetańskiej znana jest jako roślina lecznicza. Jest to naturalnie pozyskiwane zioło, które pomaga złagodzić problemy ze snem oraz uczucie rozdrażnienia, smutku, niepokoju, nerwowości i napięcia

Więcej szczegółów

  • 100% składników naturalnych. 
  • Bezpieczny do wdychania i dla środowiska.
  • Opakowanie zawiera 30 patyczków i jeden pojemnik na kadzidełka.
  • Jeden patyczek pali się przez około 45 minut.
  • Wykonane ręcznie w Nepalu.

* Ten produkt jest wytwarzany z naturalnych składników (ziół, roślin itp.). Każda partia jest przygotowywana według tej samej receptury. Ze względu na naturalne różnice w zbiorach, zapach/kolor produktu końcowego może się różnić.

Są to najwyższej jakości, w 100% naturalne, ręcznie robione kadzidełka tybetańskie, które są używane ze względu na ich znaczenie dla ludzkiego zdrowia, szczęścia, spokoju i dobrobytu.

Składniki wszystkich tych kadzideł pochodzą ze „świętych” ziół i roślin, zgodnie z religią buddyjską. Zbiory są w poszanowaniu dla Natury, a rośliny są suszone i przetwarzane w tradycyjny sposób. Kadzidełka te są używane podczas kultu w domu, rytuałów ofiarnych i oczyszczających oraz podczas praktykowania jogi i medytacji.

Waga gramów 35
Całkowita waga gr 193