Kadzidła w patyczkach Waniliowe Vanilla 15g Satya

Nowy Kadzidła Waniliowe Vanilla 15g Satya Zobacz większe

8638
Satya
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

5,48 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

-------------------------------------------------------------------------------

  • Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne.
  • Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wiele godzin.
  • Ręcznie wykonane w Indiach ze wszystkich naturalnych składników i delikatnych olejków zapachowych.
  • Każde kadzidełko jest indywidualnie walcowane ręcznie w wysokiej jakości olejkach i ziołach, dzięki czemu każdy patyczek może nieznacznie różnić się grubością. 

Każde opakowanie zawiera ok. 12 do 14 patyczków

Waga netto: 15g

...............................................................................

Satya Original Incense Sticks to najbardziej znana i najczęściej importowana marka kadzideł. Są to oryginalne, holograficzne, zapieczętowane kadzidełka Satya. To słynne kadzidło jest ręcznie zwijane przy użyciu takich składników jak węgiel drzewny z łupin orzecha kokosowego, drzewo sandałowe i proszek jigat, proszek loban, halmaddi, guma styraks, perfumy i naturalne kleje.

Shrinivas Sugandhalaya jest twórcą światowej sławy Satya Sai Baba Nag Champa. Z błogosławieństwami boskiego Shri. Satya Sai Baba, późny Shri K.N. Satyam Setty rozpoczął skromnie produkcję kadzidełek w 1964 roku w małej fabryce. Fabryka została nazwana Shrinivas Sudghandalaya.

Dla wielu ludzi, gdy myślą o kadzidle, jest to pierwsze kadzidło, o którym należy pomyśleć. Oferujemy szeroką gamę ich najpopularniejszych zapachów, w tym Nag Champa, Super Hit, Satya Natural i wiele innych.

Wszystkie te kadzidła to ręcznie robione kadzidełka na bazie Masali. Dziś Shrinivas Sugandhlaya jest największym producentem kadzideł na świecie i nadal jest firmą rodzinną w duchu wielkiego Sai Baby. Firma zatrudnia wielu pracowników oraz zapewnia edukację i mieszkanie.

Firma Bangelore znana jest z zaangażowania na rzecz swoich pracowników. Poza tym robią najlepsze kadzidełka na sprzedaż, z których wszystkie spełniają również wymagania surowej Europy i USA.