Pęczek Love Spirit Biała Szałwia z kamieniem miłości dł. 10 cm 25g.

8429
Green Tree
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

25,42 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Biała szałwia (Alvia alpiana) pochodzi z Kalifornii i jest najbardziej znanym ziołem rozmazującym. Znany jest z przenikliwego, korzennego zapachu i działania oczyszczającego. Wpuść miłość do swojego domu. Za pomocą tego rozmazującego sztyftu „duch miłości” i różowego kwarcu możesz oczyścić swój dom z negatywności i wypełnić pokój zapachem kwiatów i białej szałwii.

Więcej szczegółów

Biała szałwia tradycyjnie była dobrze znaną rośliną rozmazującą. Kwiaty symbolizują miłość i przyjaźń. Użyj sztyftu do rozmazywania podczas własnej ceremonii miłosnej lub podaruj go komuś, na kim Ci zależy.

Przez smużenie rozumiemy energiczne oczyszczenie określonej przestrzeni poprzez spalenie określonych ziół. Biała szałwia jest najbardziej znaną rośliną używaną do tego celu.

Smużenie było wykonywane od tysięcy lat, ale to rdzenni Amerykanie (Indianie) ujawnili jego użycie. Indianie czują głęboki związek z naturą i duchowością. Palą białą szałwię, aby nawiązać kontakt ze światem duchów i odgonić złe duchy. Legenda głosi, że biała szałwia przyprawia złe duchy o choroby. Nazywamy „światem duchów” kontakt z naszą podświadomością. Możesz myśleć o ściganiu złych duchów jako o wypędzeniu negatywności z domu.

Energetyczne oczyszczenie określonej przestrzeni lub znaczących obiektów (klejnotów).

Medytacja i kontakt z podświadomością.
Dodatkową zaletą jest to, że natychmiast odganiasz komary mocnym zapachem!

Zapal patyczek do rozmazywania ducha miłości, aby otworzyć siebie i swój dom na miłość i przyjaźń. Biała szałwia oczyszcza, a płatki zapewniają miękkość. Zrób to w następujący sposób:

Otwórz drzwi i okna, aby negatywna energia mogła zniknąć z twojego domu.
Umieść patyczek do rozmazywania w ognioodpornym naczyniu lub muszli uchowca.
Zapal zioła i poczekaj, aż zobaczysz płomień.
Zdmuchnij płomień, aby plama się tliła.
Jeśli chcesz, rozprowadź dym dużym piórkiem.
Nie umieszczaj ziół w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.