Kadzidła w stożkach Backflow Białe Piźmo (White Musk) 24 szt dhoop cones Satya

Satya White Musk Backflow Dhoop cones Zobacz większe
7347
Satya
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

9,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Są to kadzidełka, które w przeciwieństwie do normalnych kadzidełek są puste w środku. To powoduje, że dym „opada” zamiast się unosić. 

Tworzą się kłęby jasnego, białego dymu, który tworzy imponujące efekty przepływu dymu przypominające "wodospad".

Więcej szczegółów

Białe Piźmo - Mistyczny aromat, który dotyka wiele akordów świadomego i podświadomego umysł, budząc go do pełnej czujności.

Zapach piżma ma właściwości relaksujące, aromatyczne, dodaje energii ciału i duszy, doskonale sprawdza się jako afrodyzjak. To zmysłowy zapach. Piżmo pachnie ziemiście i drzewnie a jednocześnie uwodzicielsko. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych zapachów na świecie.

Piżmo to zmysłowy, pudrowy zapach. W specjalnym aromacie można znaleźć również nuty drewna. Piżmo pachnie cudownie i jest znane z zapewniania spokoju i skupienia. Miłośnicy zapachu często lubią rozpalać zapach podczas pracy. Piżmo polecane jest tym, którzy lubią delikatny, ale mistyczny zapach.

Kadzidła ręcznie walcowane w Indiach ze wszystkich naturalnych składników i delikatnych olejków zapachowych.

Jak stosować kadzidełka backflow?

1. Zapal kadzidło, pozwól mu płonąć przez kilka sekund, zanim zdmuchniesz płomień. 

2. Stożek należy ustawić pionowo, tak aby końcówka była skierowana do góry,  tak aby palił się od góry do dołu, a dym mógł spływać z zagłębienia w środku.

3. Ważne jest, aby umieścić stożek na specjalnej podstawce. Stożki Goloka przeznaczone są do palników BackFlow z przepływem wstecznym. .

4. Pal kadzidło z dala od miejsc, w których przebywają dzieci i zwierzęta, i nigdy nie pozwól, by paliło się bez nadzoru.

Czas spalania na stożek wynosi około 15-20 minut.

W opakowaniu znajduje się około 24 stożków.

Wyprodukowano w Indiach.

Sprawdź inne zapachy i kominki pasujące do kadzideł Backflow