Kadzidła w stożkach Palo Santo (Święte Drzewo Peru) stożki 12 szt. dhoop cones 24g.Satya

Nowy Kadzidła w stożkach Palo Santo (Święte Drzewo Peru) stożki 12 szt.  24g.Satya Zobacz większe
8693
Satya
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

5,90 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Palo Santo ma przyjemny i kojący zapach. Ten zapach ma zdolność poprawiania nastroju u osób z depresją i jest przydatny w medytacji i innych praktykach duchowych. 

Więcej szczegółów

Palo Santo (Bursera graveolens) to drzewo rosnące wzdłuż wybrzeża Oceanu Spokojnego w środkowej Ameryce Południowej. Drzewo znane jest również jako „Holy Wood” (Święte Drzewo), ponieważ kwitnie w okresie świątecznym.

Palo Santo jest często używany do:
• medytacji,
• oczyszczenia,
• poprawa przepływ energii w ciele,
• odpiera złą energię, nieszczęście i katastrofy.

Peruwiańczycy nie ścinają żywych drzew do celów produkcyjnych. Peruwiański rząd ściśle kontroluje ten surowiec i dopuszczalne jest zbieranie tylko opadniętych gałęzi lub przetwarzanie powalonego drzewa w całości.

Palo Santo jest kojarzony jako magiczna, mistyczna, rzadka, święta i wyjątkowa roślina. Jego pachnącym drewienkom przypisywane są wysoce duchowe właściwości. Przez tysiące lat, szamani, uzdrowiciele wykorzystywali je w obrzędach i ceremoniach oczyszczających przez rdzenną ludność Ameryki Południowej.

Ekologia: nasze produkty są w 100% przyjazne dla środowiska; zbiór odbywa się bez powodowania uszkodzeń żywych drzew. Oferujemy wyłącznie produkty uzyskane z gałęzi drzew powalonych z przyczyn naturalnych.

Sposób użycia: Rozpal czubek stożka i zdmuchnij płomień, tak aby pozostał tylko dym. Stożki powinny uwalniać aromat poprzez dym.

Wyprodukowano w Indiach.

W opakowaniu znajduje się 12 sztuk stożków.