Kolczyki mosiężne z ametystem wielkość 3x1 5 cm

Kolczyki mosiężne z ametystem wielkość 3x1 5 cm Zobacz większe
7063
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

87,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Kolczyki z kolekcji w stylu vintage, wykonane z antycznego złota. Ametyst nazywany jest „ kamieniem harmonii i relaksu ”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu.

Więcej szczegółów

Specjalny jubilerski stop miedzi, nie zawiera kadmu, niklu ani ołowiu. W żaden sposób nie uczula.

Kaboszon owalny to piękny i unikatowy naturalny Ametyst o idealnej czystości.

Kamień szlachetny klasy AAA najwyższej jakości. Kolczyki bardzo lekkie i wdzięczne w noszeniu.


Rozmiar cm 3x1,5
Materiał Mosiądz
Materiał Kamień szlachetny
Kolor Srebro
Całkowita waga gr. 7

Ametyst nazywany jest „ kamieniem harmonii i relaksu ”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą.
Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy - biur, domów, sklepów z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii.
Ametyst wspomaga przy uczuciu żalu, zmartwieniach, przy poczuciu straty, wspiera w stanach lękowych, przy trudnościach z uczeniem, stosowany w terapiach odwykowych, wspomaga w konsekwentnych działaniach.
Ciemnofioletowy ametyst wzmacnia intuicję. Fiolet jest symbolem i energią pokuty czyli zadośćuczynienia, skruchy i kontemplacji - refleksyjności. Buduje most między Niebem a Ziemią i otwiera dostęp do nowych wymiarów bytu.
Ametyst otwiera nas na tajemnice życia, których sam umysł nie jest w stanie objąć. Objaśnia wizje i sny, wyjaśnia przepowiednie przyszłości, uczy nas pokory, przyciąga pomoc sił wyższych wspierając intuicję i medytację.