Bransoletka mala elastyczna z kryształem górskim z symbolem OHM 0.8cm

Nowy Obniżka! Bransoletka mala elastyczna z kryształem górskim z symbolem OHM 0.8cm Zobacz większe
8523
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

25,42 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 28,57 zł -11%

Promocja ważna do: 2024-05-26
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,57 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Elastyczna mala/bransoletka z 21 koralikami z przezroczystym kwarcem - kryształem górskim oraz zawieszką ohm. Koraliki o średnicy 0.8cm

Więcej szczegółów

Kryształ górski jest potężnym kamieniem leczniczym i energetyzującym. Stymuluje jasne myślenie i percepcję. Pomaga połączyć się z wewnętrzną mądrością. Oczyszcza i wzmacnia zarówno ciało energetyczne, jak i fizyczne, takie jak układ odpornościowy.

Mala pierwotnie jest hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, powtarzany kilkakrotnie – tradycyjnie 21 lub 108 razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracji słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując taką praktykę medytacyjną, twoje myśli odpoczywają, a ciało odpręża się. W dzisiejszych czasach malę nosi się również jako modny dodatek.

* produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu; co oznacza zatem, że takie elementy nie są obecne lub w ograniczonych ilościach dozwolonych w ramach europejskich norm bezpieczeństwa produktów.

Rozmiar koralikow ±0,8 cm
średnica bransoletki  ±6.5 cm
Całkowita waga 46 g.