Ajurwedyjski Olejek Do Pielęgnacji Nosa Anu Thailam 10ml Nimi Ayurveda

Ajurwedyjski Olejek Do Pielęgnacji Nosa Anu Thailam 10ml Nimi Ayurveda Zobacz większe
819
Ayurveda
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

38,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Oryginalny ajurwedyjski olejek do pielęgnacji nosa.  Ajurwedyjskie czyszczenie nosa i pielęgnacja błon śluzowych nosa

Więcej szczegółów

Wspomaga oczyszczanie nosa i ułatwia swobodny oddech. 

Olejek Anu Thailam polecany był przez lekarzy ajurwedyjskich jako olej mający na celu wspomagać oczyszczanie zatok poprzez usuwanie nadmiaru śluzu. Ułatwia swobodny przepływ powietrza i nawilża błony śluzowe nosa.

Twierdzili także, że pomaga zrelaksować się i zmniejszyć ból głowy dzięki zawartości ziół o świeżym, egzotycznym zapachu.

Olejek można łatwo wycisnąć z butelki kropla po kropli.

Równoważy Tridosha.

Sposób użycia:


Optymalnie jest skorzystać z porady ajurwedyjskiego lekarza i do jego porady dostosować czestotliwość korzystania z preparatu.

Najczęściej zaleca się czyszczenie nosa przy uzyciu Anu Thailam w cyklach siedmiodniowych 3 razy w roku. Przez resztę czasu można korzystać z soli fizjologicznej lub specjalnych czajniczków Neti.

Nie należy używać dwóch metod w tym samym dniu. 

Należy położyć się z głową odchyloną jak najbardziej do tyłu jednak bez nadwyrężania szyi (można podeprzeć głowę na poduszce). Umieścić dwie krople oleju do każdego nozdrza i pozostać w pozycji leżącej przez kilka minut. Olej odblokuje zatkany nos i może spowodować wyciekanie śluzu i spływanie jego do gardła. Uwolnionego śluzu nie nalezy połykać lecz wypluwać do zlewu tak wiele razy jak będzie to konieczne.

Na zakończenie przepłukać usta ciepłą wodą.

Uwaga:
 

Olejek jest produktem naturalnym i ryzyko wystąpienia jakichkolwiek podrażnień jest niewielkie, ale przed pierwszym użyciem poleca się wykonanie próby uczuleniowej poprzez wprowadzenie jednej kropli w okolice błony śluzowej nosa lub na skórę za uchem. Jeśli w ciągu 48h nie wystąpią niepożądanie efekty można używać preparatu ściśle według instrukcji. Chronić przed dziećmi. Przeznaczony do użytku osób dorosłych.

Olej może stwardnieć pod wpływem temperatury. Aby zapewnić optymalne użytkowanie, należy podgrzewać w ciepłej łaźni wodnej o temperaturze 36-40 °. Wstrząsnąć butelkę przed użyciem.


Składniki, INCI

Olejek sezamowy indyjski, szelak, korzeń marmelos Aegle, twardziel Aquillaria agalocha, kłącze szparagów racemosus, łodyga Berberis aristata, twardziel cedru deodara, liść cynamonowca tamala, kora łodygi cynamonowca pospolitego, kora łodygi ryb Coleus Aromaticus Glabrulentus glabrum, nasiona kałuży rumiankowej Korzeń indyka, Kłącze Holostemma Ada-kodien, Kłącze Kaempferia Rotundus, Kwiat Nelumbo Nucifera, Owoc Phoenix Pusilla, Nasiona Prunus Mahalebum, Korzeń Saccharum Officinarum, Rootart Visanum Xanthocarpum, Korzeń Vettiveria.

Ajurwedyjski Olejek Do Pielęgnacji Nosa Anu Thailam 10ml RECENZJA TUTAJ