Mala naszyjnik Różowy Awenturyn z chwostem 108 koralików, rozmiar 0.8cm z woreczkiem bawełnianym

8220
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

68,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Mala ze 108 zielonymi jadeitowymi koralikami i chwostem. 

Można nosić jako naszyjnik lub medytacyjny sznur. Naszyjnik znajduje się w bawełnianym woreczku.

Więcej szczegółów

Różowy awenturyn wygląda jak trójkątny, różowy kolor, który jest wykonany z dwutlenku krzemu i jest w rzeczywistości najrzadszą formą słynnych kamieni awenturynu, które są dostępne w tak wielu różnych kolorach.

Kamień działa z wyższą czakrą serca i może nadawać dobre samopoczucie. Większość ludzi może uznać ten kamień za tak uspokajający, że może pomóc w utorowaniu drogi do zrozumienia alternatyw w życiu danej osoby, pozbywając się poczucia bycia w pułapce


Różowy awenturyn może również pomóc w ułatwianiu twórczej inspiracji, którą łagodzi znajomość praktyczności, dzięki czemu czyjeś prawdziwe wybory są napromieniowane wśród tych, które ostatecznie nie zostaną zrealizowane. Swoją nazwę zawdzięcza różowemu kolorowi, a część awenturynowa pochodzi od jej własności jako aventure scence, która w rzeczywistości odnosi się do jego własnej zdolności do odbijania.

Kiedy medytujesz z tym kamieniem, może on pomóc ci w zrównoważeniu ciał subtelnych, a także wzmocnić przepływ energii przez nie. Fizycznie różowy awenturyn może pomóc w schorzeniach, które obejmują układ odpornościowy i krążenie krwi. Może być również stosowany w detoksykacji.

Kamień jest pozyskiwany w Kanadzie, Chinach, Tanzanii, Indiach, RPA, Australii, Brazylii i Tybecie.

Mala w medytacji

Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modnydodatek w stylu boho na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w  formie bransolety.

Sznurek koralików służy głównie do liczenia powtarzanych mantr. 

Więc właściwie służy temu samemu celowi co różaniec. Sznurek jest taki sam dla każdej mali i powinien być wykonany z dziewięciu nitek, symbolizujących Wadżradharę Buddy i ośmiu Bodhisattwów.

Większy koralik na końcu oznacza mądrość, uświadamiając sobie pustkę, a cylindryczny koralik na szczycie dużego koralika symbolizuje samą pustkę. Razem symbolizują zwycięstwo nad wszelkimi przeciwnościami.

Mala ze 108 koralikami jest używana podczas recytowania lub śpiewania mantr. 108 to liczba idealna do wszelkich zastosowań. Ważne jest, aby nasze myśli były czyste podczas recytowania lub śpiewania mantry. Mantra to praktyczne użycie tajnych mocy, które mogą pomóc w naszym postępie.

Efekt zostanie osiągnięty poprzez ciągłe powtarzanie mantry; staje się to głębsze w miarę kontynuowania tej recytacji. Istotny jest dźwięk, który powstaje podczas recytacji. Ten dźwięk tworzy wyjątkowy duchowy ślad na recytującej osobie. Mówią, że mantra jest jak istota ludzka; przed osiągnięciem efektu końcowego trzeba przejść przez różne etapy: „Oczyszczenie wrażeń mentalnych”.


Rozmiar koralika 0,8cm

Długość 44cm

Całkowita waga 105g.

Naszyjnik / mala / chwost / buddha / yoga / medytacja/ kamienie naturalne