Maseczka do twarzy Red Sandalwood z Wetiwer i Tatarakiem, 50g. Holy Lama

Maska do twarzy Red Sandalwood 50g. Holy Lama Zobacz większe
7953
Holy Lama Naturals
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

29,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Maska do twarzy Holy Lama Red Sandalwood z wetywerią i tatarakiem ma działanie rewitalizujące i odżywcze. 

Stosuj regularnie jako krem ​​lub maskę przed kąpielą, aby poprawić blask i wyrównać koloryt skóry oraz zredukować przebarwienia. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Więcej szczegółów

Wskazówki dotyczące zastosowania

Jest to bardzo skoncentrowany krem ​​z czerwonego drzewa sandałowego, więc używaj oszczędnie: nabierz niewielką ilość i rozprowadź równomiernie na całej twarzy i szyi.

Pozostaw na 15-20 minut i zmyj wodą z mydłem Holy Lama lub balsamem czyszczącym.

Ostrzeżenie!
Ten krem ​​może poplamić skórę i tkaniny, dlatego po użyciu należy dokładnie umyć ręce. Jeśli dostanie się do oczu, dokładnie spłucz czystą wodą.

Składniki (INCI)

Aqua, Glyceryl Stearate, Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Pterocarpus Santalinus Wood Extract, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsiachinensis Seed Oil, Kwas stearynowy, Parfum, Polysorbate 60, Lavandula Angustiotriaizano Oil, Veil Graveolens Leaf Oil , Curcuma Longa Root Oil, Taraktogenos Kurzii Seed Oil, Tokoferol, Citric Acid, Acorus Calamus Root Oil, Hedychiumspicatum Extract, Melia Azadirachta Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Eugenia Caryophyllusbud Oil, Eugenollo, Geranisool, , limonen.

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!