Szukaj

Misy tybetańskie, gongi, dzwonki i cymbałki

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Dzwon i Dorje wykonany z brązu w Nepalu 5x11 cm

7085
OTH
Nowy
Produkt dostępny

109,20 zł

140,00 zł -22%

Promocja ważna do: 2021-11-30

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Piękny 7 metaliczny dzwonek z pięknym dźwiękiem. Wykonany jest z 7 rodzajów metali - z tego powodu mówi się, że dźwięk przeszywa, oczyszcza, porusza i niweluje negatywne chi.

Więcej szczegółów

Dordże (lub: Wadżra) to rodzaj to przedmiotu rytualnego stosowanego w praktykach buddyzmu tybetańskiego, takie jak pudże.

Dordże reprezentuje współczucie, najczystszą formę męskiej energii. Dzwoń reprezentuje mądrość, najczystszą formę kobiecej energii.

Użycie zarówno Dordże, jak i Dzwonu ma przypominać nam o połączeniu wielkiej emocji współczucia z mądrością i ukazaniem właściwego spojrzenia na rzeczywistość.

Dzwoń był niezastąpionym narzędziem religijnych i magicznych obrzędów w całej historii człowieka. Ten złoty tybetański dzwonek ręczny generuje czysty, kojący i rozbrzmiewający metaliczny dźwięk, który natychmiast leczy i oczyszcza negatywną energię w twojej przestrzeni.

Ten dzwonek powinien znajdować się w każdym domu.

Umieść go w odpowiednim sektorze wyznaczonym w danym roku wg. Feng Shui Latajacych Gwiazd i zadzwoń przynajmniej raz w tygodniu, aby osłabić to nieszczęście przynoszące przez gwiazdę ziemi.

Codzienne sprzątanie biura lub strefy biznesowej poprzez dzwonienie pomoże zwiększyć liczbę klientów i możliwości biznesowe. Służy również do dostarczania oczyszczonej, odświeżonej energii szczęścia i będzie zachęcać do atmosfery spokoju i harmonii w domu 

Sposób użycia: Chodzenie trzykrotnie w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara w każdym pokoju, podczas gdy dzwoni dzwonek, jest skutecznym rytuałem oczyszczającym energię, który należy wykonywać okresowo, aby zapewnić dobre wibracje Feng Shui.

Wymiary dźwonka:

wysokość 11 cm x średnica 5 cm
Waga całkowita: 215 g.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: