Mydło Lawendowe w liściu palmowym 100g Holy Lama

Nowy Mydło Lawendowe w liściu palmowym 100g Holy Lama Zobacz większe

7936
Holy Lama Naturals
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

20,90 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Luksusowe, naturalne, ręcznie robione mydła ajurwedyjskie Holy Lama Naturals są popularne ze względu na ich długotrwały zapach. Pięknie zapakowana w naturalną, ręcznie wykonaną muszlę wykonaną z liścia palmy areka.

Więcej szczegółów

Uwaga: Liść palmowy jest produktem naturalnym, może wykazywać nierówności na powierzchni.

Naturalne mydło lawendowe Holy Lama Naturals z geranium i ylang ylang to podnoszące na duchu mydło, które w naturalny sposób pielęgnuje Twoje ciało.

Uwaga: Liść palmy jest produktem naturalnym, może wykazywać nieregularności na powierzchni.

Luksusowe, naturalne, ręcznie robione mydła ajurwedyjskie Holy Lama Naturals są popularne ze względu na swój długotrwały zapach. Wszystkie mydła są produkowane na bazie oleju kokosowego i unikalnej mieszanki olejków eterycznych, które pobudzą Twoje zmysły.

Składniki (INCI)
Cocos nucifera oil, Aqua, Sodium Hydroxide, Lavandula Angustifolia Oil, Parfum, Pelargonium Graveolens Leaf oil, Cananga Odorata Flower oil, Boswellia Serrata oil, Jasminum Officinale Flower oil, Rosa Centifolia flower oil, Linalool
Citronellol, Geraniol.

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!