Mydło ALEPPO z Minerałami z Morza Martwego 100g Najel

1450
Najel
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

13,82 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Łączy w sobie unikalne właściwości mydła Aleppo z cennymi minerałami z Morza Martwego.

Więcej szczegółów

 

Dzięki wysokiej koncentracji minerałów ma właściwości odnawiające skórę, przy czym może być używane także przez alergików i osoby z uczuleniami na kosmetyki do mycia.

 

odżywia i regeneruje zaopatrując skórę w niezbędne pierwiastki takie jak krzem, magnez, wapń, potaz, żelazo, fluor i jod.

 

Zaletą mydła jest także jego przyjemy zapach pochodzący wyłącznie z jego składników naturalnych – nie dodano tu żadnych sztucznych aromatów oraz wyjątkowa wydajność – zużywa się bardzo powoli.

 

Mydełko może z powodzeniem być używane przez całą rodzinę, do mycia dłoni, twarzy, ciała a także zamiast szamponu do włosów.

 

Polecane jest szczególnie do oczyszczania twarzy i szyi. Po jego użyciu skóra pozostanie miękka, elastyczna i będzie miała przywróconą naturalną odporność. Jako peeling twarzy zapewnia usuwanie głębokich zanieczyszczeń i pozostawia natychmiastowe rezultaty w postaci poprawy czystości cery i zwężenia porów.

 

Jako peeling poleca się stosowanie raz lub dwa razy w tygodniu. Należy delikatnie masować twarz i szyję opuszkami palców okrężnymi ruchami, omijając okolice oczu, a następnie spłukać czystą wodą.

 

Skład:

 

Sodium olivate, sodium laurate, aqua, maris limus, sodium hydroxide. 

 

 

Morze Martwe to właściwie słone jezioro, którego lustro wody (które ciągle się obniża!) znajduje się najniżej na naszej planecie: 418 m p.p.m.

 

Woda z Morza Martwego zawiera ponad 25% soli w porównaniu do 5% w innych wodach świata. To wyjaśnia, dlaczego w Morzu Martwym nie mogą żyć zwierzęta ani nie ma tam dobrych warunków do rozwoju roślin.

 

Jednak, sole mineralne w nim zawarte są nadzwyczajnym źródłem korzyści dla skóry i ciała. Każdy litr wody z Morza Martwego zawiera około 30% soli i minerałów – to blisko 30 razy więcej magnezu niż Morze Śródziemne. 

Sposób przechowywania:
Mydło po użyciu należy osuszyć. Unikać trzymania w zamkniętym pojemniczku. W ten sposób posłuży nam dłużej.