Tradycyjne mydło Aleppo 200g 20% oleju laurowego 80% oliwy z oliwek Saryane

Traditional Aleppo soap 200g - 20 % Laurel OIl , 80 % Olive Oil , under transparent film - Saryane label 2 x boxes - available Zobacz większe
4480
Saryane
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

19,59 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

20% stężenia olejku laurowego. Klasyczne mydło z Aleppo. Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Optymalna proporcja oliwy i oleju laurowego. Mydło odpowiednie dla całej rodziny.

Więcej szczegółów

Wytwarzane ręcznie od ponad 2000 lat w Syrii w mieście Aleppo. Mydło z Aleppo (zwane również oliwkowo-laurowym) dojrzewa 9 miesięcy na pustyni, abyśmy mogli skorzystać z jego dobrodziejstw. W skład mydła od wieków wchodzi wyłącznie oliwa z oliwek, olej laurowy i sól morska. Zawarta w nim oliwa z oliwek natłuszcza skórę natomiast olej laurowy.
 
Mydło skierowane jest do każdego rodzaju skóry ale w szczególności  alergicznej, wrażliwej i problematycznej. 
 
Rodzaj mydła ze względu na różną zawartość oleju laurowego dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego z nas. Im więcej oleju laurowego tym większe działanie.
 
Mydło z Aleppo mydli się “maślaną” pianą pozostawiając skórę znakomicie nawilżoną. 
 
Jest bardzo wydaje. Jedna kostka wystarcza średnio na około 3 miesiące.
 
Mydło może być używane również do mycia włosów.
 

Mydło po użyciu należy osuszyć. Unikać trzymania w zamkniętym pojemniczku. W ten sposób posłuży nam dłużej.  

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła słonecznego. Uwagi: Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu, przepłukać wodą.

Sposób użycia: Niewielką ilość mydła nanieść na zwilżoną skórę dłoni. Rozprowadzić mydło na skórze, spienić i spłukać pod bieżącą wodą.

Zużyć przed: Znak Pao (patrz na etykiecie symbol otwarty słoik) z określeniem czasu przydatności do użycia po pierwszym otwarciu opakowania.

Wyprodukowano w Syrii.