Brak produktów
Orientalne mydło różane - delikatna pielęgnacja Twojej skóry.
Delikatne mydło zrobione tradycyjną metodą na zimno, dzięki której naturalne składniki nie tracą swoich drogocennych właściwości pielęgnacyjnych.
Wyjątkowa kombinacja naturalnych olejów takich jak olej kokosowy, migdałowy czy z kiełków pszenicy zapewnia skórze optymalne nawilżenie i pielęgnację podczas mycia.
Głównym składnikiem mydła z olejkiem różanym Soil & Earth jest olej kokosowy, który wspaniale nawilża skórę i sprawia, że staje się ona aksamitna i gładka w dotyku. Oprócz swoich pielęgnacyjnych właściwości, olej kokosowy działa łagodząco, uczucie ściągniętej skóry po myciu to już przeszłość!
Delikatny olej ze słodkich migdałów otula skórę delikatną pianą, która zapewnia niesamowitą pielęgnację. Olej migdałowy to prawdziwy eliksir piękna i młodości. Doskonale nawilża i odżywia skórę, sprawia, że jest ona wygładzona i rozświetlona, wspaniale ujędrnia. Bogactwo witamin E i D zapewnia młody wygląd skóry.
Perfekcyjna pielęgnacja każdej cery
Olejek różany ma niezwykłe właściwości pielęgnujące, przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery. Doskonale nawilża i działa przeciwstarzeniowo. Uelastycznia skórę i nadaje jej zdrowego blasku. Zapach róży działa również aromaterapeutycznie, relaksuje i uspokaja.
Skład:
Olej kokosowy, Oliwa z oliwek, gliceryna roślinna, Olej z kiełków pszenicy, Ektrakt z Róży, Cukier, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Wodorotlenek sodu, Zapach Różany (olejek eteryczny), woda oczyszczona.
Zawartość: 15g. wersja testowa mini
Czepek ochronny foliowy do farbowania włosów i olejowania głowy
Kadzidła w patyczkach Palo Santo (Pure) 15g Satya ok 12 14 szt
Biała szałwia kalifornijska kadzidło pęczek ok. 30g. rozmiar M
Pasta Ayurvedic Complete Care 26 Ajurwedyjskich Ziół! 100ml Dabur
Mydło Aleppo w kostce - 100% Oliwy z Oliwek ZERO WASTE - bez opakowania!...
Perfumy w olejku roll on Buddha Delight świeży orientalny zapach unisex 5ml...
Regenerująca odżywka do włosów z czarnuszką Multivitamin 200ml Vatika Dabur
Ręcznie robione w Indiach mydło POMARAŃCZA z CYNAMONEM 100% VEGAN 125g Soil &...