Naszyjnik Mala Różowy Kwarc i Ametyst z symbolem Mantry OHM na elastycznej gumce długość 75 cm

Mala - Różowy Kwarc i Ametyst z symbolem OHM na elastycznej gumce, długość 75 cm Zobacz większe
6326
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

84,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji praktykowanej w buddyzmie tybetańskim. Obecnie mala jest również noszona jako modny dodatek na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w formie bransolety.

Więcej szczegółów

 • Kwarc różowy stymuluje czakrę serca i zdolność do dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa miłość własną i akceptację.
 • Kwarc różowy nazywany Kamieniem Serca stymuluje czakrę serca i zdolność do dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa miłość własną i akceptację. 

  Może okazać się pomocny w przyciąganiu nowej miłości, romansu i intymności lub w rozwijaniu bliższej więzi z rodziną lub przyjaciółmi.

  Jasny i piękny kwarc, ze swoją delikatną różową energią, jest kamieniem serca, kryształem bezwarunkowej miłości. Niesie subtelną kobiecą energię współczucia i spokoju, czułości i uzdrowienia, pożywienia i pocieszenia.

  Przemawia bezpośrednio do Czakry Serca, usuwając emocjonalne rany, lęki i urazy oraz rozprowadza kochającą energię przez całą aurę. Budząc serce do własnej wrodzonej miłości, zapewnia głębokie poczucie osobistego spełnienia i zadowolenia, pozwalając dawać i otrzymywać miłość od innych. 

  • Ametyst ma duchową właściwość, której można użyć, aby pomóc sobie w zdobyciu wyższych poziomów świadomości. Może służyć jako pomost między sferą fizyczną a eteryczną.

  • Mala w medytacji

  Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

  • Symbol OHM

  OHM to najświętsza sylaba hinduizmu i buddyzmy tybetańskiego. Hinduiści wierzą, że ta wibrująca sylaba "początku, nasienia" wyśpiewywana w mantrach wedyjskich ku czci Boga Wisznu związana jest z powstaniem Wszechświata. Buddyści traktują Om jako wyrażenie zewnętrznego istnienia czującej istoty poprzez jej mowę, ciało i duszę.

  Materiał: Kamień szlachetny, Stop cynkowy

  Elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa

  Rozmiar kuleczki 0.8 cm 

  Waga całkowita 95 g

  Naszyjnik / Bransoletka z wisiorkami / charm / buddha Om / yoga