Naszyjnik peruwiański SERCE rzeźbione z Palo Santo 4 cm

Obniżka! Naszyjnik peruwiański SERCE rzeźbione z Palo Santo 4 cm Zobacz większe

7118
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

36,27 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 39,00 zł -7%

Promocja ważna do: 2024-05-26
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Naszyjnik z serduszkiem z Palo Santo na sznurku woskowym, regulowany rozmiar. Wykonane ręcznie z ekologicznie zbieranego Palo Santo z troską o dobro rzemieślników i przyrody.

Długość (min / max): 40-80 cm.

Produkt Palo Santo z certyfikatem SERFOR

Więcej szczegółów

To Palo Santo pochodzi z lasów zarządzanych, autoryzowanych i certyfikowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Nawadniania (SERFOR) Peru.

Używane są tylko drzewa i gałęzie Palo Santo, które opadły naturalnie i pozostały na ziemi przez co najmniej 3 do 4 lat.

Taki sposób zbierania nie szkodzi przyrodzie i stosuje się wyłącznie drewno o bogatym aromacie.

Symbolika piór
Symboliczna i magiczna wartość pióra znajduje odzwierciedlenie w różnych kulturach, w tym w rdzennych Amerykanach. Pióra były i nadal są noszone, aby pomóc w komunikowaniu się z Duchem Świętym. Pióra pochodzą od ptaków, które latają po niebie; ich pióra są postrzegane jako symbole duchowego rozwoju, wyższej wizji i niebiańskiej, boskiej mądrości. Pióro ma silne połączenie z żywiołem powietrza / eteru / przestrzeni.

Walory Palo Santo (Święte Drewno lub Święte Drewno)
Rdzenni mieszkańcy Andów od wieków używają Palo Santo do odpierania negatywnej energii. Kiedy to Święte drewno zostaje spalone, negatywna energia zostaje oczyszczona, zostaje przywrócony spokój i harmonia, a połączenie z matką ziemią zostaje wzmocnione. Zgodnie z tradycją Palo Santo ma naturalne działanie przeciwbólowe, odstresowe i relaksujące. Palo Santo ma przyjemny, odświeżający i podnoszący na duchu zapach. Aromat Palo Santo może pomóc rozjaśnić twoją aurę i pozytywne uczucia radości.

Produkty Palo Santo z certyfikatem SERFOR
To Palo Santo pochodzi z lasów zarządzanych, autoryzowanych i certyfikowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Nawadniania (SERFOR) Peru. Używane są tylko drzewa i gałęzie Palo Santo, które opadły naturalnie i pozostały na ziemi przez co najmniej 3 do 4 lat. Taki sposób zbierania nie szkodzi przyrodzie i stosuje się wyłącznie drewno o bogatym aromacie.

Materiał: Drewno Palo Santo z Peru

Naszyjnik z rzeźbionym sercem z Palo Santo na sznurku woskowym, regulowany rozmiar.

Wykonane ręcznie z ekologicznie zbieranego Palo Santo z troską o dobro rzemieślników i przyrody.

Długość (min / max): 40-80 cm.

brak niklu, kadmu i ołowiu

Palo Santo = kadzidło i rękodzieło sprawiedliwego handlu z Palo Santo (Święte Drewno) z Peru o korzystnych efektach duchowych / zdrowotnych. 100% certyfikowane drewno SERFOR z naturalnie zwalonych martwych drzew + ponowne zalesianie. Troska o przyrodę i ludzi. Handel detaliczny i hurtowy

Naszyjnik / serce/ buddha / yoga / medytacja/ palo santo