Mala z Sodalitu 108 kuleczek średnica 0 6 cm gratis brokatowy woreczek do przechowywania

7191
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

140,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Sodalite wspiera wgląd i pomaga być lojalnym wobec siebie. Wzmacnia samoakceptację, szacunek do siebie i pewność siebie. Sodalite wzmacnia logiczne myślenie, rozumowanie i obiektywność oraz łączy to z intuicją.

Więcej szczegółów

Kamień pochłonie także promieniowanie elektromagnetyczne z komputerów i telefonów komórkowych i pobudzi głęboką, wnikliwą medytację.

Może być stosowany w grupie, aby wzmocnić harmonię, zaufanie i solidarność.

Fizycznie pomaga przy dolegliwościach dotyczących gardła, szyi, krtani i strun głosowych (chrypka).

Działa chłodząco, tak korzystnie przy gorączce, nadciśnieniu, wspomaga trawienie. 

Mala w medytacji

Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modnydodatek w stylu boho na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w  formie bransolety.

Sznurek koralików służy głównie do liczenia powtarzanych mantr. 

Więc właściwie służy temu samemu celowi co różaniec. Sznurek jest taki sam dla każdej mali i powinien być wykonany z dziewięciu nitek, symbolizujących Wadżradharę Buddy i ośmiu Bodhisattwów.

Większy koralik na końcu oznacza mądrość, uświadamiając sobie pustkę, a cylindryczny koralik na szczycie dużego koralika symbolizuje samą pustkę. Razem symbolizują zwycięstwo nad wszelkimi przeciwnościami.

Mala ze 108 koralikami jest używana podczas recytowania lub śpiewania mantr. 108 to liczba idealna do wszelkich zastosowań. Ważne jest, aby nasze myśli były czyste podczas recytowania lub śpiewania mantry. Mantra to praktyczne użycie tajnych mocy, które mogą pomóc w naszym postępie.

Efekt zostanie osiągnięty poprzez ciągłe powtarzanie mantry; staje się to głębsze w miarę kontynuowania tej recytacji. Istotny jest dźwięk, który powstaje podczas recytacji. Ten dźwięk tworzy wyjątkowy duchowy ślad na recytującej osobie. Mówią, że mantra jest jak istota ludzka; przed osiągnięciem efektu końcowego trzeba przejść przez różne etapy: „Oczyszczenie wrażeń mentalnych”.

Materiał: Sodalit

brak niklu, kadmu i ołowiu

Elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa

Rozmiar kuleczki 0.6 cm 

Naszyjnik / mala / chwost / buddha / yoga / medytacja/ kamienie naturalne