Mala naszyjnik kamienie - kwarc różowy/amazonit/rodonit z piękną zawieszką Kwiat Lotosu

7892
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Stylowy naszyjnik ze 108 koralikami różowego kwarcu, amazonitu i rodonitu oraz lotosowym charmsem w bawełnianym woreczku prezentowym. Może być również używany jako mala do liczenia mantr. 

Więcej szczegółów

 • Kwarc różowy stymuluje czakrę serca oraz zdolność dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa (samo) miłość i akceptację. 
 • Kwarc różowy nazywany Kamieniem Serca stymuluje czakrę serca i zdolność do dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa miłość własną i akceptację. 

  Może okazać się pomocny w przyciąganiu nowej miłości, romansu i intymności lub w rozwijaniu bliższej więzi z rodziną lub przyjaciółmi.

  Jasny i piękny kwarc, ze swoją delikatną różową energią, jest kamieniem serca, kryształem bezwarunkowej miłości. Niesie subtelną kobiecą energię współczucia i spokoju, czułości i uzdrowienia, pożywienia i pocieszenia.

  Przemawia bezpośrednio do Czakry Serca, usuwając emocjonalne rany, lęki i urazy oraz rozprowadza kochającą energię przez całą aurę. Budząc serce do własnej wrodzonej miłości, zapewnia głębokie poczucie osobistego spełnienia i zadowolenia, pozwalając dawać i otrzymywać miłość od innych. 

  • Amazonit jest potężnym obrońcą przed negatywnymi energiami i promieniowaniem elektromagnetycznym. Równoważy myślenie i intuicyjną mądrość.

  Amazonit to minerał półszlachetny odzwierciedlający olśniewający kolor tropikalnych szmaragdowych wód. Nasza bransoletka dzięki wypolerowaniu przypomina kolory Ziemi widzianej z Kosmosu. 

  Amazonit jest silnym obrońcą przed negatywnymi energiami i promieniowaniem elektromagnetycznym. Równoważy myślenie i intuicyjną mądrość. W Starożytności uważany był za kamień odmładzający i z chęcią noszony był przez faraonów.

  Amazonit tylko dla prawdziwych Amazonek i wojowniczek życia!

  Amazonit zawdzięcza swoją nazwę w ludowych opowieściach krainie Amazonii. Jednak jego pochodzenie i występowanie nie wiąże się zupełnie z tym regionem świata. Jego piękny, zielonkawo-morski odcień powoduje, że namiętnie jest poszukiwany przez kolekcjonerów i twórców biżuterii.

  Uznawany jako kamień „nadziei”, jest doskonałym narzędziem do codziennej praktyki medytacyjnej. Aby stworzyć najlepsze tło dla uzdrawiającej transformacji, wycofaj się do świętej przestrzeni, która została uprzednio oczyszczona indiańskim rytuałem palenia białej szałwii. Następnie tchnij w swój kamień afirmację mocy i podbij świat zyskując pewność siebie i kreatywną moc wyzwań „Mogę osiągnąć wszystko, czego tylko pragnę”. Wypowiedz tę mantrę na głos i pozwól, aby kamień amazoński wzmocnił Twoje intencje i afirmacje.

  Ten niebiesko-zielony kamień wśród Indiach wykorzystywany był pierwotnie do wykonywania biżuterii. Wierzono, że posiada właściwości oczyszczające, stabilizuje aurę i dodaje równowagę energetyczną.

  • Rodonit promuje miłość i współczucie, dlatego jest potężnym uzdrowicielem ran emocjonalnych i fizycznych.

  Ponadto jest dobrym kamieniem „pierwszej pomocy w wypadku”, który łagodzi i pomaga zachować zimną krew podczas szokujących lub ekstremalnych zdarzeń.

  • Symbol Lotosu

  W sanskrycie biały lotos jest również nazywany Pundarika i symbolizuje zarówno jasność umysłu, jak i harmonię i duchową doskonałość. Rozpowszechniony w hinduizmie i buddyzmie, lotos emanuje swoją zdolnością do odpierania tego co brudne i złe, co czyni go również symbolem czystości i lojalności. 

  • Mala w medytacji

  Mala pierwotnie jest hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

  W dzisiejszych czasach malę nosi się również jako modny dodatek. 

  Materiał:

  kwarc różowy/amazonit/rodonit - Kamień szlachetny

  Zawieszka z wygrawerowanym kwiatem lotosu - Stop cynkowy

  Elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa

  Rozmiar kuleczki 0.8 cm 

  długość 44cm

  Całkowita waga 105g.

  * produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu; co oznacza zatem, że takie elementy nie są obecne lub w ograniczonych ilościach dozwolonych w ramach europejskich norm bezpieczeństwa produktów.