Naszyjnik Mala Kamień Księżycowy Moonstone AA jakość, 108 koralików + woreczek brokatowy

Obniżka! Mala Kamień Księżycowy Moonstone AA jakość 108 koralików + woreczek brokatowy Zobacz większe

8000
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

187,00 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 220,00 zł -15%

Promocja ważna do: 2024-07-21
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 220,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

W Indiach nazywają go „kamień snów”, ponieważ mówi się, że kamień księżycowy poprawia sen i jakość snu.

Więcej szczegółów

Wspiera również zrównoważony system hormonalny i może poprawić płodność. Moonstone oddala smutek i przygnębienie, przeganiając je toruje drogę łagodniejszym emocjom.

Kamień księżycowy to skaleń o blasku masy perłowej i może mieć barwę od niebieskawej do czerwonawo-beżowej, żółto-zielonej, a nawet czarnej. Moonstone może mieć naturalne nierówności, nawet po wstępnym polerowaniu.

Jest to produkt naturalny, dlatego kolor, kształt i rozmiar mogą się różnić i różnić od pokazanego na zdjęciu.

Kamień księżycowy to skaleń o blasku masy perłowej i może mieć barwę od niebieskawej do czerwonawo-beżowej, żółto-zielonej, a nawet czarnej. W Indiach nazywają go „kamień snów”, ponieważ mówi się, że kamień księżycowy poprawia sen i jakość snu. Wspiera również zrównoważony system hormonalny i może poprawić płodność. Moonstone rozpuszcza gorycz i ustępuje łagodniejszym emocjom.

Mala w medytacji

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modny dodatek na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w formie bransolety.

Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 


Rozmiar 0,6 cm
długość 32,5 cm
Całkowita waga 250 g.

Kraj pochodzenia kamienia: Indie.