Naszyjnik Mala z Szungitu AA jakość 108 koralików 0,8 cm + woreczek brokatowy

8044
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

225,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Bardzo pięknie wykonany. Kamień szungit nazywany jest „Kamieniem Życia”. Jest wysoce magnetyczny, ma silne działanie uziemiające, oczyszczające i przekształcające.

Więcej szczegółów

Szungit jest czarnym, błyszczącym, niekrystalicznym mineraloidem, składającym się z ponad 98 procent wagowych węgla. Po raz pierwszy została opisana w pobliżu wioski Shun'ga w Karelii w Rosji, skąd pochodzi jej nazwa.

Shungit jest znany z zawartych w nim fulerenów. Szungit to kamień, który istnieje od 2 miliardów lat. Wciąż stosunkowo nieznana tutaj. Swoje działanie czerpie z obecności specjalnej krystalicznej formy węgla.

Jest to bardzo szczególny kamień, który szczególnie pomaga w walce ze smogiem elektromagnetycznym.

Możesz położyć kamień wokół urządzeń elektrycznych w domu, aby zapobiec promieniowaniu.

Ponieważ kamień jest wysoce magnetyczny, ma silne działanie uziemiające, oczyszczające i przekształcające.

To także kamień ochronny

Chroni cię również przed ludźmi, którzy myślą o tobie negatywnie (lub praktykują czarną magię). Odsłania aurę i wypełnia ją białym światłem. Kamień nazywany jest również „Kamieniem Życia”.

Możesz także zrobić z tego kamienia potężny eliksir. Kamień oczyszcza wodę i napełnia ją uzdrawiającymi wibracjami.

Mala w medytacji

Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modnydodatek w stylu boho na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w  formie bransolety.

Sznurek koralików służy głównie do liczenia powtarzanych mantr. 

Więc właściwie służy temu samemu celowi co różaniec. Sznurek jest taki sam dla każdej mali i powinien być wykonany z dziewięciu nitek, symbolizujących Wadżradharę Buddy i ośmiu Bodhisattwów. Większy koralik na końcu oznacza mądrość, uświadamiając sobie pustkę, a cylindryczny koralik na szczycie dużego koralika symbolizuje samą pustkę. Razem symbolizują zwycięstwo nad wszelkimi przeciwnościami.

Mala ze 108 koralikami jest używana podczas recytowania lub śpiewania mantr. 108 to liczba idealna do wszelkich zastosowań. Ważne jest, aby nasze myśli były czyste podczas recytowania lub śpiewania mantry. Mantra to praktyczne użycie tajnych mocy, które mogą pomóc w naszym postępie.

Efekt zostanie osiągnięty poprzez ciągłe powtarzanie mantry; staje się to głębsze w miarę kontynuowania tej recytacji. Istotny jest dźwięk, który powstaje podczas recytacji. Ten dźwięk tworzy wyjątkowy duchowy ślad na recytującej osobie. Mówią, że mantra jest jak istota ludzka; przed osiągnięciem efektu końcowego trzeba przejść przez różne etapy: „Oczyszczenie wrażeń mentalnych”.

Rozmiar cm ± 0,8 cm
Rozmiar cm ± 44 cm
Całkowita waga 100 g.