Mala z Zielonym Jadeitem, 108 koralików, rozmiar 0.8cm z woreczkiem bawełnianym

8223
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

48,35 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Mala ze 108 zielonymi jadeitowymi koralikami i chwostem. 

Można nosić jako naszyjnik lub medytacyjny sznur. Naszyjnik znajduje się w bawełnianym woreczku. Jadeit pochodzi z regionu Xinyi w Chinach.
​W naturalny sposób występuje we wszystkich odcieniach zieleni.

Więcej szczegółów

Zielony jadeit to potężny kamień, który odpowiada czakrze serca. Sprzyja spokoju, wewnętrznej stabilności, przyjaźni, powodzeniu i fortunie.

Mala w medytacji

Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modnydodatek w stylu boho na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w  formie bransolety.

Sznurek koralików służy głównie do liczenia powtarzanych mantr. 

Więc właściwie służy temu samemu celowi co różaniec. Sznurek jest taki sam dla każdej mali i powinien być wykonany z dziewięciu nitek, symbolizujących Wadżradharę Buddy i ośmiu Bodhisattwów.

Większy koralik na końcu oznacza mądrość, uświadamiając sobie pustkę, a cylindryczny koralik na szczycie dużego koralika symbolizuje samą pustkę. Razem symbolizują zwycięstwo nad wszelkimi przeciwnościami.

Mala ze 108 koralikami jest używana podczas recytowania lub śpiewania mantr. 108 to liczba idealna do wszelkich zastosowań. Ważne jest, aby nasze myśli były czyste podczas recytowania lub śpiewania mantry. Mantra to praktyczne użycie tajnych mocy, które mogą pomóc w naszym postępie.

Efekt zostanie osiągnięty poprzez ciągłe powtarzanie mantry; staje się to głębsze w miarę kontynuowania tej recytacji. Istotny jest dźwięk, który powstaje podczas recytacji. Ten dźwięk tworzy wyjątkowy duchowy ślad na recytującej osobie. Mówią, że mantra jest jak istota ludzka; przed osiągnięciem efektu końcowego trzeba przejść przez różne etapy: „Oczyszczenie wrażeń mentalnych”.

Rozmiar koralika 0,8 cm

Długość 44 cm

Całkowita waga 100 g.

Naszyjnik / mala / chwost / buddha / yoga / medytacja/ kamienie naturalne