Naszyjnik Mala z różowego kwarcu i ametystu z 108 "perłami" symbol Buddhy na elastycznej gumce dł.75cm 0.8cm

Naszyjnik Mala z różowego kwarcu i ametystu  z 108 "perłami" symbol Buddhy na elastycznej gumce dł.75cm  0.8cm Zobacz większe
8437
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

99,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Kwarc różowy stymuluje czakrę serca oraz zdolność dawania i otrzymywania miłości. 

Harmonizuje relacje i zwiększa miłość do siebie i akceptację.

Więcej szczegółów

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modny dodatek w stylu boho na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w formie bransolety. 

  • Kwarc różowy stymuluje czakrę serca i zdolność do dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa miłość własną i akceptację.

Kwarc różowy nazywany Kamieniem Serca stymuluje czakrę serca i zdolność do dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa miłość własną i akceptację. 

Może okazać się pomocny w przyciąganiu nowej miłości, romansu i intymności lub w rozwijaniu bliższej więzi z rodziną lub przyjaciółmi.

Jasny i piękny kwarc, ze swoją delikatną różową energią, jest kamieniem serca, kryształem bezwarunkowej miłości. Niesie subtelną kobiecą energię współczucia i spokoju, czułości i uzdrowienia, pożywienia i pocieszenia.

Przemawia bezpośrednio do Czakry Serca, usuwając emocjonalne rany, lęki i urazy oraz rozprowadza kochającą energię przez całą aurę. Budząc serce do własnej wrodzonej miłości, zapewnia głębokie poczucie osobistego spełnienia i zadowolenia, pozwalając dawać i otrzymywać miłość od innych. 

  • Ametyst ma duchową właściwość, której można użyć, aby pomóc sobie w zdobyciu wyższych poziomów świadomości. Może służyć jako pomost między sferą fizyczną a eteryczną.

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, który powtarza się kilka – tradycyjnie 108 – razy.

Powtarzając skupiasz się na znaczeniu i wibracji słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując taką praktykę medytacyjną, twoje myśli odpoczywają, a ciało się relaksuje.

Materiał: Kamień szlachetny, Stop cynkowy

brak niklu, kadmu i ołowiu

Elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa

Rozmiar kuleczki 0.8 cm 

Naszyjnik / mala / buddha / yoga / medytacja