Orgonit Kula z Turmalinu symbol Flower of Life Odpromiennik na podstawce średnica 5cm

Orgonit Kula z Turmalinu symbol Flower of Life Odpromiennik na podstawce średnica 5cm Zobacz większe
7053
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

190,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Turmalin ma właściwości oczyszczające i uziemiające. Chroni przed wszelkiego rodzaju negatywnymi energiami i promieniowaniem.

Uważa się, że symbol kwiatu życia zawiera całą geometrię życia, jaką znamy na planecie Ziemia. To uniwersalny symbol energii, istota życia i współzależności między wszystkimi zjawiskami.

Kula orgonitowa została specjalnie stworzona, aby zrównoważyć pola energetyczne w twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Kulę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować kulę orgonitu dla swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."

Materiał: Kamień szlachetny, Metal, Akryl
Rozmiar średnicy 5cm
Waga całkowita 146 g.