Piramida Orgonit Czarny Turmalin z kryształem z symbolem OHM, Odpromiennik, rozmiar 7x7x6

7882
OTH
Nowy
Produkt dostępny

99,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. 

Więcej szczegółów

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Czarny turmalin ma właściwości oczyszczające i uziemiające. Chroni przed wszelkiego rodzaju negatywną energią, zanieczyszczeniami elektromagnetycznymi i promieniowaniem.

Punkt kryształu górskiego sprzyja jasności i duchowemu przebudzeniu.

Piramida jest specjalnie stworzona, aby równoważyć pola energii w twojej przestrzeni życiowej lub roboczej. Piramidę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę.

Aby aktywować piramidę do swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."

Materiał: Szkło, Żywica, Kamień szlachetny i Metal
Rozmiar podstawy 7 x 7 x 6 cm
Waga całkowita 240g

Informacje o sile orgonitu:

  • Działa nieprzerwanie.
  • Zamienia energię ujemną w energię dodatnią.·
  • Oczyszcza atmosferę, odtruwa wodę, kończy suszę.·
  • Pomaga roślinom lepiej rosnąć, odstrasza szkodniki i wymaga mniej wody.·
  • Łagodzi szkodliwe skutki promieniowania EMF.·
  • Rozbraja i odpycha drapieżne formy życia.
  • Inspiruje przyjemne zachowanie i zrównoważone, szczęśliwsze nastroje.·
  • Często leczy bezsenność i przewlekłe koszmary.·
  • Pomaga obudzić wrodzone zmysły psychiczne.


Orgonit = Co jeszcze powinieneś wiedzieć


Odkryliśmy, że taktyczne rozmieszczenie orgonitu (np. „podarowanie”) poprzez rzucanie, ukrywanie lub zakopywanie go w pobliżu źródeł promieniowania elektromagnetycznego lub innych zanieczyszczeń lub w zanieczyszczonych obszarach, takich jak wieże telefoniczne/telewizyjne/radiowe, elektrownie, w jeziorach , rzeki i porty oceaniczne, ma potężny i zauważalny wpływ na okolicę.

Niebo staje się jaśniejsze i powraca do ciemnoniebieskiego koloru, który pamiętasz z dzieciństwa, wraz z normalnymi, puszystymi białymi chmurami. Poziomy zanieczyszczenia wody gwałtownie spadają, jak udokumentowano w Toronto, Ontario. Warunki suszy są odwrócone, co udokumentowano w Afryce Południowej i Dolinie Śmierci w Kalifornii.

Ogólny nastrój lub „wibracja” w okolicy dramatycznie się poprawia, ponieważ ludzie są milsi, szczęśliwsi i bardziej wyluzowani. Sąsiedzi albo stają się bardziej przyjaźni, albo nagle opuszczają miasto. Odnowione poczucie nadziei zaczyna przenikać wspólnotę. Widzieliśmy ten efekt w naszych własnych społecznościach jako bezpośredni rezultat taktycznego darowania orgonitu i stwierdziliśmy, że jest to naprawdę wzmacniające samego siebie, ale nie wierz nam na słowo. Wypróbuj sam i zobacz, co się stanie!

Są tacy z nas, którzy są zaangażowani w ten „ruch darowizn”, którzy wierzą, że rozprzestrzenianie się zanieczyszczenia elektromagnetycznego, wież telefonii komórkowej i chemtrails nie jest przypadkiem, ale jest zamierzonym aktem nadużycia ze strony stron, które chcą skorzystać lub skorzystać z zadawania chorób na pospólstwo. Nie prosimy, abyś nam wierzył lub podpisywał się pod naszymi przekonaniami. Prosimy o pomoc w walce z zanieczyszczeniem, które powoduje tak wiele szkód w naszych społecznościach na całym świecie.

Prosimy Cię o przyczynianie się do zdrowia i dobrego samopoczucia Twoich przyjaciół, rodziny i sąsiadów poprzez wykonanie prostych kroków przedstawionych na tej stronie, niezależnie od tego, czy zgadzasz się z naszymi osobistymi opiniami i przekonaniami. Prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami tutaj i o osobiste potwierdzenie skuteczności orgonitu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: