Orgonit Piramida z Ametystu, symbol Flower of Life Odpromiennik, Rozmiar 7x7x6 cm

8125
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

145,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Kryształy ametystu mają duchową jakość i mogą być używane do pomocy osobom w osiągnięciu wyższych poziomów świadomości. Mogą służyć jako pomost między częstotliwościami fizycznymi i eterycznymi, tworząc otwarcie na oświecenie. 

Piramida orgonitowa jest specjalnie stworzona, aby równoważyć pola energii w twojej przestrzeni życiowej lub roboczej. Piramidę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować orgonitową piramidę do swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Uważa się, że symbol kwiatu życia zawiera całą geometrię życia, jaką znamy na planecie Ziemia. To uniwersalny symbol energii, istota życia i współzależności między wszystkimi zjawiskami.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."
 
Materiał: Żywica, Kamień szlachetny i Miedź
Rozmiar podstawy 7 x 7 x wysokość 6 cm
Waga całkowita 195 g