Orgonit Piramida z Ametystu, symbol Flower of Life Odpromiennik, Rozmiar 7x7x6 cm

8125
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

145,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Kryształy ametystu mają duchową jakość i mogą być używane do pomocy osobom w osiągnięciu wyższych poziomów świadomości. Mogą służyć jako pomost między częstotliwościami fizycznymi i eterycznymi, tworząc otwarcie na oświecenie. 

Piramida orgonitowa jest specjalnie stworzona, aby równoważyć pola energii w twojej przestrzeni życiowej lub roboczej. Piramidę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować orgonitową piramidę do swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Uważa się, że symbol kwiatu życia zawiera całą geometrię życia, jaką znamy na planecie Ziemia. To uniwersalny symbol energii, istota życia i współzależności między wszystkimi zjawiskami.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."
 
Materiał: Żywica, Kamień szlachetny i Miedź
Rozmiar podstawy 7 x 7 x wysokość 6 cm
Waga całkowita 195 g