Orgonit Piramida z Rubinowo-cyjanitowa, symbol spirali z miedzią , Odpromiennik, Rozmiar 7x7x6 cm

8127
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

55,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Piramida orgonitowa z kryształowym punktem z symbolem spirali wykonanym z miedzi.

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Piramida orgonitowa jest specjalnie stworzona, aby równoważyć pola energii w twojej przestrzeni życiowej lub roboczej. Piramidę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować orgonitową piramidę do swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Rubin dodaje energii i działa aktywizująco. Aktywuje czakrę serca i pobudza pasję, motywację, entuzjazm, spontaniczność, aktywność seksualną, pozytywne nastawienie i obfitość. 

Kyanite wyzwala jasność umysłu, logiczne rozumowanie i szczerość. To także kamień, który zachęca do wyrażania siebie i komunikacji. 

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."
 
Materiał: Żywica, Kamień szlachetny i Miedź
Rozmiar podstawy 7 x 7 x wysokość 6 cm
Waga całkowita 223 g