Orgonit kula 4cm Kryształ Górski Quartz - Odpromiennik na drewnianej podstawce

Nowy Feng shui rock crystal sphere 4 cm Zobacz większe
8380
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

120,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kula orgonitowa w zestawie ze stojakiem.

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Naturalna, przezroczysta kryształowa kula kwarcowa to kultowy symbol popkultury, kojarzony z wróżeniem i magią. W filozofii uzdrawiania kryształami czysty kwarc jest kamieniem uziemiającym, szczególnie odpowiednim do medytacji i rozpraszania negatywnej energii. Dlatego ta kula jest idealna do leczenia kryształami, medytacji i dekoracji.

Kryształ górski to wspaniały uzdrawiający energizer

Stymuluje mózg działając na przysadkę mózgową i szyszynkę. Równoważy wszystkie czakry energii podczas medytacji i recytowania „mantr”.  Kryształ chroni i leczy, neutralizując negatywne wpływy środowiska.

Kryształ Górski Rock Crystal ma wyraźną i potężną energię, aby zwiększyć duchowy rozwój i racjonalne myślenie.

Może służyć jako dobra okazja do refleksji i introspekcji. Pomaga znaleźć nowe ścieżki. Związany jest z górnymi czakrami.

Kula orgonitowa została specjalnie stworzona, aby zrównoważyć pola energetyczne w twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Kulę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować kulę orgonitu dla swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."

waga kuli: 96g.

średnica: 4cm

podstawka: drewno