Orgonit z różowego kwarcu kula 5cm - Odpromiennik na drewnianej podstawce

Nowy Feng shui rose quartz sphere 5 cm Zobacz większe
8391
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

140,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Piękna kula z kryształu kwarcu różowego. Otwórz czakrę serca!

Te kule z kwarcu różowego są świetnymi kryształowymi kulami do medytacji. Piękny różowy kwarc różowy to jeden z najpopularniejszych kamieni metafizycznych.

Kwarc różowy występuje w wielu miejscach na świecie i zwykle tworzy się w dużych masach. Pojedyncze formacje kryształów kwarcu różowego są rzadkie.

Kwarc różowy to kamień bezwarunkowej miłości. Kwarc różowy, jeden z najważniejszych kamieni do pracy z czakrą serca, otwiera serce na wszystkie rodzaje miłości – miłość do siebie, miłość do rodziny, miłość do przyjaciół, miłość romantyczna. Ponieważ jest to kwarc, kwarc różowy ma wysoką energię, ale jego klimat jest również uspokajający i kojący. Kwarc różowy otwiera serce na współczucie dla siebie i innych oraz podnosi poczucie własnej wartości.

Kwarc różowy łagodzi poczucie winy i równoważy emocje, obniżając stres i przynosząc spokój. Użyj kwarcu różowego, aby wzmocnić pozytywną samoafirmację. Kojąca energia kwarcu różowego sprzyja empatii, pojednaniu i przebaczeniu innym. Obniżając stres i napięcie w sercu,

Kwarc Różowy usuwa złość, zazdrość i urazę do innych, a także umożliwia uzdrowienie problemów z sercem i chorób związanych z trzymaniem się takich negatywnych emocji.

Kwarc różowy pozwala użytkownikowi otworzyć się i zaakceptować miłość od innych oraz rozpoznać bezwarunkową miłość Wszechświata.

Użyj kwarcu różowego, aby zapewnić spokój i harmonię w czasach wzmożonego stresu lub kryzysu. Kwarc różowy może być również użyty do zrównoważenia wszystkich czakr oraz do usunięcia negatywnej energii i zastąpienia jej energią miłości.

Kryształy lecznicze różowego kwarcu: czakra serca, uniwersalna miłość, wzmacnia energię miłości, uzdrawianie emocjonalne, miłość do siebie, przyjaźń, łagodzenie stresu, uspokaja umysł.

Kula orgonitowa została specjalnie stworzona, aby zrównoważyć pola energetyczne w twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Kulę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować kulę orgonitu dla swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."

Materiał: Kamień szlachetny, podstawka: drewno
Rozmiar średnicy 5 cm
Waga całkowita 170 g.