Orgonit Piramida czakralna, symbol Kwiatu Życia i spirali z miedzi, Odpromiennik, Rozmiar 7x7x6cm

8524
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,26 zł

Dodaj do listy życzeń

Piramida orgonitowa z kryształowym punktem z symbolem spirali wykonanym z miedzi. Orgonit 7 Czakr Piramida do wzmocnienia energii czakralnej.

Więcej szczegółów

Piramida czakr kwiatu życia z kryształowym punktem. Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana).

Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Kwiat Życia symbolizuje jedność wszystkiego w stworzeniu życia. Pokazuje, że wszyscy jesteśmy wzorowani na tym samym schemacie i jest silnym symbolem w świętej geometrii.

7 czakr reprezentuje główne punkty energetyczne w naszym ciele aurycznym. Kolory i symbole czakr pomagają je odblokować i otworzyć. Energia życiowa może wtedy płynąć swobodnie i obficie, co skutkuje zdrowym i witalnym ciałem i umysłem.

Kamienie czakr w tej piramidzie to: Lapis, Ametyst, Jaspis, Zielony Awenturyn, Złoty Kwarc, Czerwony Jaspis i Karneolaina.

Punkt kryształu górskiego promuje przejrzystość i duchowe przebudzenie.

Piramida jest stworzona specjalnie do równoważenia pól energetycznych w Twoim miejscu zamieszkania lub pracy. Piramidę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować piramidę do swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.


Materiał Żywica
Rozmiar cm ±7x7x6
Masa całkowita 192g.