Orgonit z różowego kwarcu kula 4 cm - Odpromiennik na drewnianej podstawce

Nowy Orgonit z różowego kwarcu kula 4 cm - Odpromiennik na drewnianej podstawce Zobacz większe
8625
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

99,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Piękna kula z kryształu kwarcu różowego. Otwórz czakrę serca!

Te kule z kwarcu różowego są świetnymi kryształowymi kulami do medytacji. Piękny różowy kwarc różowy to jeden z najpopularniejszych kamieni metafizycznych.

Kwarc różowy występuje w wielu miejscach na świecie i zwykle tworzy się w dużych masach. Pojedyncze formacje kryształów kwarcu różowego są rzadkie.

Kwarc różowy to kamień bezwarunkowej miłości. Kwarc różowy, jeden z najważniejszych kamieni do pracy z czakrą serca, otwiera serce na wszystkie rodzaje miłości – miłość do siebie, miłość do rodziny, miłość do przyjaciół, miłość romantyczna. Ponieważ jest to kwarc, kwarc różowy ma wysoką energię, ale jego klimat jest również uspokajający i kojący. Kwarc różowy otwiera serce na współczucie dla siebie i innych oraz podnosi poczucie własnej wartości.

Kwarc różowy łagodzi poczucie winy i równoważy emocje, obniżając stres i przynosząc spokój. Użyj kwarcu różowego, aby wzmocnić pozytywną samoafirmację. Kojąca energia kwarcu różowego sprzyja empatii, pojednaniu i przebaczeniu innym. Obniżając stres i napięcie w sercu,

Kwarc Różowy usuwa złość, zazdrość i urazę do innych, a także umożliwia uzdrowienie problemów z sercem i chorób związanych z trzymaniem się takich negatywnych emocji.

Kwarc różowy pozwala użytkownikowi otworzyć się i zaakceptować miłość od innych oraz rozpoznać bezwarunkową miłość Wszechświata.

Użyj kwarcu różowego, aby zapewnić spokój i harmonię w czasach wzmożonego stresu lub kryzysu. Kwarc różowy może być również użyty do zrównoważenia wszystkich czakr oraz do usunięcia negatywnej energii i zastąpienia jej energią miłości.

Kryształy lecznicze różowego kwarcu: czakra serca, uniwersalna miłość, wzmacnia energię miłości, uzdrawianie emocjonalne, miłość do siebie, przyjaźń, łagodzenie stresu, uspokaja umysł.

Kula orgonitowa została specjalnie stworzona, aby zrównoważyć pola energetyczne w twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Kulę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować kulę orgonitu dla swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."

Materiał: Kamień szlachetny, podstawka: drewno
Rozmiar średnicy 4 cm
Waga całkowita 140 g.