Olejek do włosów Cebulowy z Bringaraj AYURVEDIC ONION OIL WITH BHRINGRAJ 50ml SESA

Nowy Olejek do włosów Cebulowy z Bringaraj AYURVEDIC ONION OIL WITH BHRINGRAJ 50ml SESA Zobacz większe
8633
Sesa
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

15,79 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Sesa Ajurwedyjski cebulowy olejek do włosów z Bhringraj. W 100% naturalna formuła, wolna od parabenów i olejów mineralnych. Siła 14 różnych ziół indyjskich.

Więcej szczegółów

Olejek Cebulowy Sesa z Bhringraj to w 100% naturalny olejek do włosów. Łączy w sobie skuteczność 3 potężnych substancji aktywnych - naturalnych ekstraktów z cebuli, ajurwedyjskich ziół, takich jak bhringraj i czystych olejów tłoczonych na zimno tj. olejek rycynowy.

Olejek do włosów Sesa Onion z Bhringraj zawiera ajurwedyjską moc cebuli, bhringraj i czystych tłoczonych na zimno olejków z oliwek, jojoby, hibiskusa i pestek winogron, co odróżnia ten olej od innych olejków.

Kluczowe składniki:

Ekstrakt z oleju cebulowego
Bhringraj
Liście curry
Czyste oleje tłoczone na zimno

Składniki: Sunflower (Helianthus Annus) Oil, Olive (Olea Europaea) Oil, Castor (Ricinus Communis) Oil, Jojoba (Simmondsia Chinensis) Oil, Almond (Prunus Dulcis) Oil, Onion Oil (Allium Cepa) Extract, Coconut (Cocos Nucifera) Oil, Gudhal (Hibiscus Rosa-Sinensis) Oil Extract, Brahmi (Bacopa Monnieri) Oil Extract, Bhringraj (Eclipta Prostrata) Oil Extract, Curry Leaves (Murraya Koenigii) Oil Extract, Grape Seed (Vitis Vinifera) Oil, Carrot Seed (Daucus Carota) Oil.

Sposób użycia: Nanieść na włosy i wetrzeć delikatnie na całą ich długość. Pozostawiać na noc lub na co najmniej 2g. a następnie umyć obficie szamponem i spłukać.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej.