Herbata Tulsi Breakfast Organic India (25 torebek) - Na śniadanie - Awakening

Nowy Herbata Tulsi Breakfast Organic India (25 torebek)  Enriching & Enlivening Zobacz większe
8569
Organic India
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

22,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Każda torebka herbaty wykonana jest z certyfikowanych składników organicznych i nie zawiera sztucznych aromatów, konserwantów i GMO. Unikalna mieszanka ziół w tej herbacie zapewnia rozgrzewający i błogi smak, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem do codziennej rutyny. 

Bezkofeinowy. Pyszna herbata, która dodaje energii i podnosi na duchu, bez kofeiny.

Więcej szczegółów

Tulsi, czyli święta bazylia (Ocimum sanctum) to indyjskie zioło przepisywane w Ajurwedzie, aby pomóc organizmowi w detoksykacji, odzyskaniu równowagi i zdrowym reagowaniu na stres. Uważa się również, że zwiększa energię, wytrzymałość i odporność.

Obecnie uznawany za adaptogen, tulsi jest doskonałym naturalnym środkiem przywracającym równowagę emocjonalną i dobre samopoczucie fizyczne.

Herbata Tulsi Breakfast to idealny sposób na rozpoczęcie dnia. Organiczna Tulsi i wysokiej jakości słynna czarna herbata Assam zapewniają zrównoważone pobudzenie zamiast intensywnego pobudzenia związanego z kawą. Tulsi lub święta bazylia, z drugiej strony, ma relaksujący wpływ na układ nerwowy, który równoważy czarną herbatę, aby zapewnić ci trwałą energię i utrzymać koncentrację i odświeżenie. Najlepsze z obu światów!

ORGANIC INDIA Tulsi Licorice Spice 25 bags

Tulsi, znana jako Święta Bazylia, to jedna z najświętszych roślin w Indiach, ze względu na swoje właściwości uznawana jest za „Królową Ziół”

  • Bezkofeinowa
  • Certyfikat Organic
  • W 100% certyfikowane ekologicznie
  • Bezzszywkowe torebki herbaty
  • torebki wykonane są z niebielonego, biodegradowalnego włókna.

Okres przydatności do spożycia
Najlepiej spożyć przed: 24 miesiące od daty produkcji

Instrukcja stosowania

Dodaj 1 torebkę infuzyjną na filiżankę (120 ml) i zalej wrzącą wodą herbatę Tulsi. Pozostaw do zaparzenia na 5 minut lub dłużej. Podwój moc, jeśli podajesz mrożoną. Najlepiej spożywać bez mleka.

Składniki:

Krishna i Rama Tulsi (Ocimum sanctum) liście 40 %, Vana Tulsi (Ocimum gratissimum) liście 10 %, Assam Black Tea (Camelia sinensis) liście 50 %.

Opakowanie: 25 torebek, 25 x 1,7 g (42,5 g).

Kraj pochodzenia: Indie